Isover
Zdroj: Isover

ISOVER uvádí druhou řadu seriálu Izolační Inspektoři

23. 04. 2021 Sdílet

První řada seriálu Izolační inspektoři byla určena řemeslníkům a kutilům. Z důvodu nedostatku řemeslníků v posledních letech stále častěji izolační a zateplovací práce realizují vlastními silami i kutilové, kteří se ale často dopouštějí základních chyb při aplikaci.

V desetidílném seriálu mohli diváci sledovat příběh dvou odborníků, zkušeného Viktora a jeho kolegyně Evy. Oba postupně zkoumali jednotlivé stavby a na rekonstrukcích ukázali nejčastější pochybení, ke kterým při zateplování dochází.

ISOVER_inspektori_druha řada_díl druhý_27

Zdroj: ISOVER

Tentokrát budeme sledovat Viktora na návštěvě své tety, která bydlí v paneláku na sídlišti. Dům potřebuje rekonstrukci, zateplení fasády a střechy. Teta si není jistá, zda je to nutné a chce se s Viktorem poradit, aby se mohla správně rozhodnout při schvalování návrhu rekonstrukce na členské schůzi společenství vlastníků jednotek. Spolu s předsedkyní SVJ se Viktorově tetě pokusí vše srozumitelně vysvětlit.

ISOVER_inspektori_druha řada_díl druhý_21

Zdroj: ISOVER

Jak tedy přesvědčit sousedy, že díky investici do zateplení domu ve výsledku ušetříte na energiích spojených s vytápěním a případnou klimatizací, a že budete mít v interiéru komfortní teplotu v zimě i v létě? Podívejte se na seriál.

Zdroj: ISOVER

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: fasády izolace strechy zatepleni
Sdílejte článek