Kategorie strešních tašek Tondach podle typu staveb

Kategorie strešních tašek Tondach podle typu staveb

06. 12. 2018 Sdílet

Moderní Soulad moderního designu a funkčnosti Řešení pro moderní střechu v souladu se současnými architektonickými trendy. Moderní pálené tašky jsou proto jasnou volbou pro všechny zákazníky, kteří ocení čistý, jednoduchý a přitom originální design. Univerzální […]

Moderní

Soulad moderního designu a funkčnosti

Řešení pro moderní střechu v souladu se současnými architektonickými trendy. Moderní pálené tašky jsou proto jasnou volbou pro všechny zákazníky, kteří ocení čistý, jednoduchý a přitom originální design.

foto Tondach

foto Tondach

Univerzální

Jeden produkt – nekonečno možností

Pálená krytina pro všechny druhy staveb, se snadnou instalací a v bohaté barevné škále. Naplní představy zákazníků, kteří hledají moderní a zároveň plně variabilní řešení střechy.

foto Tondach

foto Tondach

Klasické

Spolehlivost a tradice

Klasické pálené tašky prověřené časem, jejichž přirozená krása a šarm citlivě doplní tradiční výstavbu a zapadne do okolní krajiny. Pro všechny zákazníky, kteří se spoléhají na léty ověřený materiál.

foto Tondach

foto Tondach

Historické

Inspirace z minulosti

Jedinečné pálené tašky, které jsou již po tisíciletí symbolem bezpečí a přirozené krásy. Jsou vhodné pro rekonstrukci střech historických objektů při zachování tradic a původního rázu stavby.

ZDROJ: PR článek společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: pálené tašky strešní krytina
Sdílejte článek