Dům v Jesenici má plechovou nejen čepici

Dům v Jesenici má plechovou nejen čepici

Mladá rodina si pro své bydlení vysnila rodinný dům, který upoutá na první pohled netradičním řešením, bude reprezentativní a přitom funkční. S původním projektem domu byli majitelé nespokojeni, a tak začali spolupracovat s architekty z MIO architects.

Proč zvolit právě betonovou střešní krytinu?

Proč zvolit právě betonovou střešní krytinu?

…pokud si rovněž kladete tuto otázku, možná již máte za sebou několikadenní, týdenní nebo dokonce měsíční bádání, co bude pro váš dům to nejlepší. Možná vám při rozhodování pomůže stručný přehled vlastností betonové střešní krytiny.

Střecha KM BETA spolehlivě ochrání váš domov až na 100 let

Střecha KM BETA spolehlivě ochrání váš domov až na 100 let

Střešní krytinu KM BETA charakterizuje spojení těch nejlepších surovin, vysoké pevnosti, optimální hmotnosti a tvaru, který se ani časem nemění. Díky těmto vlastnostem a navíc i minimální nasákavosti, vysoké mrazuvzdornosti a stabilitě i v extrémním počasí ochrání střecha KM BETA váš domov až na 100 let. Střešní systém KM BETA zahrnuje dva různé typy střešní krytiny, v sedmi barvách a čtyřech variantách povrchové úpravy a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí.

Střecha, která chytí za srdce

Střecha, která chytí za srdce

Pálená střešní krytina patří mezi nejoblíbenější střešní krytiny. Je to hlavně pro její kvalitu, životnost a estetickou hodnotu. Keramická krytina od tradičního německého výrobce Creaton zaujme širokým výběrem modelů, barev i povrchových úprav.

Nasaďte střeše korunu krásy

Nasaďte střeše korunu krásy

Výběr odstínu nebo modelu střešní krytiny je často ovlivněn nejen trendy, ale i tradicí území, na kterém se stavba nachází. Vždy ale kombinujte s citem a řiďte se pravidlem: méně je někdy více. Ze široké nabídky keramických střešních krytin výrobce Creaton si vybere každý.

Věčná střecha na dosah

Věčná střecha na dosah

Dokonalá střecha by měla vydržet věčně. A právě od slova věčnost, latinsky „Eterna“, je odvozen název střešní krytiny Eternit. Jen málokterý stavební materiál se může pochlubit dlouhou a prověřenou životností a nadčasovým vzhledem.