rodinný dum

Inovativní povrchová úprava střešních tašek KM Beta

27. 03. 2020 Sdílet

S inovativní povrchovou úpravou betonových střešních tašek, pod názvem PRIMA, přišla v tomto roce společnost KM Beta. Odpovídá tím na poptávku zákazníků po nejhladší možné povrchové úpravě betonových tašek, podobné glazuře pálených tašek, navíc se samočistícími schopnostmi.

Vícevrstvá povrchová úprava PRIMA tvoří lesklý, hladký a celkově odolnější povrch tašek. Vizuálně odliší střechu od té sousední a upoutá pohledy sousedů i kolemjdoucích. Společnost KM Beta úpravu aplikuje na modely krytiny KMB BETA a rovné tašky KMB ROTA. Na základní beton přichází probarvená tenká vrstva velmi jemného betonu, který zaplňuje póry v povrchu a pevně se spojí s podkladem. Poté se nanáší vrstvy speciální akrylátové barvy. Na výběr je u modelu KMB BETA ze čtyř barevných odstínů – cihlová, višňová, hnědá a černá, oproti tomu u KMB ROTA je jedna černá varianta.

strešní tašky

FOTO KM Beta

Lépe odolává mechu

KM Beta tak nabízí prvotřídní kvalitu ověřenou mnoha lety fungování v podobě modelu tašky KMB BETA ve spojení s novou povrchovou úpravou. Hlavní předností nové povrchové úpravy je ta, že si díky kvalitnímu zpracování při výrobě hravě poradí s různými povětrnostními vlivy, jako třeba UV záření, prudký vítr, déšť, vysoké teploty nebo mráz a zatížení sněhem v zimních měsících. Povrchová úprava PRIMA snižuje usazování mechu, který po čase narušuje vzhled některých střech. Nová hladká struktura povrchu tašek účinně odolává i těmto biologickým procesům.

Profesionálně řešené detaily

Na základní tašky i betonové doplňky poskytujeme od letošního roku záruku 50 let. Někteří výrobci ještě stále používají doplňky plastové, přestože jsou dražší, a jejich kvalita a životnost se s těmi betonovými nedá srovnávat. To je jeden z důvodů, proč zvyšujeme záruku na jejich funkčnost z 30 na 50 let. Abychom uspokojili i nejnáročnějšího zákazníka, profesionálně řešíme většinu detailů střechy tím, že vyrábíme více než 50 druhů doplňkových betonových výrobků. Od tašek hadicových nebo kabelových prostupů, odvětrávacích, přes anténní až po tašky nášlapné, protisněhové a veškeré okrasné prvky.

ZDROJ: PR článek společnosti KM Beta a.s.

Kategorie: Nezařazené Novinky
Tagy: betonové tašky strešní krytina
Sdílejte článek