Reklama
Konference, semináře a akce NEJEN VE VELKÝCH sálech

Konference, semináře a akce NEJEN VE VELKÝCH sálech

Kongresové hotely na Slovensku se rozvíjí a firemní klientela si má dnes mezi konkurencí z čeho vybírat. Konference a školení již nejsou pořádané jen ve velkých sálech. Inovativní chytrá řešení jsou novodobým trendem v nabídce služeb. Rozmanitost a nové trendy jsou vidět i v nabídce síti hotelů Trinity Hotels & Resorts. Uvedení nového produktu na trh nebo tisková konference?

V hlavní roli – police

V hlavní roli – police

Kurátorská miniaranžmá na obyčejných policích se stala živým trendem, který dodává esprit všedním věcem na všedních místech v bytě a oživuje jinak střídmé, jednoduché zařízení, jež dnes vládne interiérům.

V akci společnosti Hörmann lze pořídit garážová vrata za 19 999 korun

V akci společnosti Hörmann lze pořídit garážová vrata za 19 999 korun

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, po loňské úspěšné akci v letošním roce opět nabízí akční slevy na své výrobky. Zájemce zaujmou především garážová vrata RenoMatic light, která jsou k dostání za 19 999 Kč včetně montáže a DPH. Vrata jsou dodávána také včetně kvalitního pohonu a dvou kusů dálkových ovladačů. Akční cenová nabídka trvá až do konce roku 2015 a zákazníci v ní ušetří až 30 % oproti standardním cenám.

I staršímu domu sluší nový, hezký a teplý kabát

I staršímu domu sluší nový, hezký a teplý kabát

Obnova fasády je dnes příležitostí k podstatnější proměně domu než jen k pohledu zvenku. Samozřejmě, že nový vzhledu, zaujme zejména při pohledu zvenku, ale to podstatné pocítí obyvatelé domu. Protože, a v mnoha případech především, dojde ke změně a významnému zlepšení její funkce. Prioritou vždycky bude, aby nová fasáda byla pěkná a vyjadřovala osobitý charakter budovy a jejího umístění, avšak to oč jde především, je to, co je třeba udělat a co to bude stát.