Atraktivní novinky v nabídce střešních tašek TERRAN

Atraktivní novinky v nabídce střešních tašek TERRAN

10. 07. 2019 Sdílet

Slunce je v hlavní roli u obou letošních novinek z nabídky betonových střešních tašek TERRAN. V prvním případě vyrábí na střeše TERRAN elektrickou energii, ve druhém případě mu tašky TERRAN brání v ohřevu interiéru pod střechou.

Nové tašky Terran Generon jsou dokonale připraveny na budoucnost, která se před námi otevírá.

Zdroj MEDITERRAN CZ

Nový dům bez fotovoltaické elektrárny bude za několik let výjimkou, protože rostoucí cena elektrické energie společně s klesajícími cenami baterií otevírá zcela nové možnosti. Jak uvádí portál solarninovinky.cz, „boom české fotovoltaiky v rezidenčním segmentu táhne zájem o systémy skladování energie (SSE). Podle průzkumu trhu mezi předními velkoobochodními a instalačními firmami se v 1. kvartálu letošního roku realizovalo cca 80-90 % všech nových FVE s bateriemi. Toto udělá Česko absolutně unikátním trhem v Evropě. Pro srovnání – v Německu je bateriemi vybaveno cca 50 % nových FVE.“. Nové střešní tašky Terran Generon přitom nabízí systémové, kompletní a estetické řešení – fotovoltaické články jsou u této krytiny integrovány přímo do povrchu střešních tašek, střecha tak vypadá esteticky a elegantně.

Další letošní novinkou je povrchová úprava ClimaControl na taškách TERRAN Zenit. Krytiny s touto povrchovou úpravou efektivně odráží UV záření, které způsobuje v horkých letních dnech nepříjemné oteplování podkroví. Měření prokázaly, že teplotní rozdíl mezi taškou s povrchovou úpravou EVO a taškou Zenit ClimaControl byl až 10,6 °C. Tašky s touto úpravou navíc snižují v průběhu letních měsíců spotřebu energie – ve srovnání s běžnými taškami až o 35 %. Pro zvýšení účinnosti tepelné izolace podkroví je ideální kombinovat tyto tašky se střešním izolačním systémem TERRANterm a fólií Medifol.

Široký sortiment je další velkou výhodou

Vaši budoucí střechu můžete díky taškám TERRAN vytvořit bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte pět hlavních typů této betonové střešní krytiny: Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Konstrukčně nejmodernější jsou tašky Synus, bestsellerem je řada Danubia. Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří. Bobrovka Rundo je symbolem snadno použitelné a vysoce estetické tašky s nádechem tradice, ale vyrobené plně dle požadavků současné doby. Pátá řada – Zenit – představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy. Z barev v poslední době vítězí jednoznačně tmavé odstíny.

Zdroj MEDITERRAN CZ

Atraktivní je i pestrá barevná škála, od klasických barevných odstínů k moderním motivům

Estetické účinky barev zesiluje i povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Barvy a tóny střešní krytiny jsou hlubší a živější, dlouhotrvající ochrana zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu. Taška s touto povrchovou úpravou nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk.

Samozřejmostí je výborná dostupnost, bonusem 50letá záruka

U tašek TERRAN oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie – současná výrobní technologie patří mezi nejvyspělejší v Evropě. A bonus navíc – 50letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

Více informací o obou novinkách a nabídce střešních tašek TERRAN najdete na www.terran.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti MEDITERRAN CZ

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: betónová krytina fotovoltaické články strešní krytina
Sdílejte článek