Střešní taška

Kvalitní střecha do pohody i nepohody

14. 04. 2020 Sdílet

Střecha by měla každému domovu poskytovat tu nejlepší ochranu. V tomto ohledu jsou sázkou na jistotu betonové střešní tašky od lídra trhu, společnosti BRAMAC. Jsou pověstné velmi dlouhou životností, vysokou pevností a mrazuvzdorností. Střecha s takovými taškami dokáže odolávat extrémním povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům.

Povrchová úprava

Povrchová úprava Protector PLUS zvyšuje ochrannou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas. zdroj Bramac

Velké oblibě se u českých zákazníků těší model betonové tašky Classic Protector PLUS, u kterého se sešla tradice i vyspělá technologie výroby. Tašky mají klasický a velmi elegantní profil se symetrickým zvlněním, který skvěle padne novostavbám i rekonstrukcím. Nová střecha bude působit v kontextu okolní zástavby autenticky a objekt zůstane součástí nezaměnitelného koloritu naší krajiny.

Střešní taška

Model tašky je k dispozici včetně bohatého střešního příslušenství a systémových komponentů. FOTO Bramac

Odolný povrch

Model tašky Classic Protector PLUS charakterizuje velmi dlouhá životnost a vysoká mechanická odolnost. V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochrannou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Střešní taška

Elegantní profil padne novostavbám i tradičně vyhlížejícím domům. FOTO Bramac

Sladěné příslušenství

Pro všechny střechy platí, že nabízí nejlepší ochranu, spolehlivou jistotu a sladěný vzhled pouze tehdy, pokud do sebe všechny komponenty optimálně zapadají. Betonová krytina Classic Protector PLUS disponuje komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponenty tak dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky. BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat i 10letou nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

Střešní taška

Model tašky je k dispozici ve čtyřech barevných odstínech, včetně atraktivní ebenově černé barvy. FOTO Bramac

ZDROJ: PR článek společnosti BRAMAC

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: betónová krytina betonové tašky bramac strešní krytina
Sdílejte článek