Maximální transparentnost pro jedinečné zážitky z bydlení

Maximální transparentnost pro jedinečné zážitky z bydlení

02. 09. 2019 Sdílet

Velké prosklené plochy, čisté materiály a světlé, otevřené místnosti, to jsou charakteristiky architektury dnešní doby. Pro splnění těchto požadavků vyvinula firma heroal zdvižně posuvné dveře z vysoce kvalitního a stabilního hliníku.

Dveře spojují dlouhou životnost a funkčnost s prvotřídním designem a téměř neomezenými možnostmi designu a splňují přitom veškerá kritéria energetické úspornosti, protihlukové ochrany a bezpečnosti.

Bez ohledu na to, zda se jedná o terasu, zimní zahradu nebo balkon: zdvižně posuvné dveře heroal vytváří světlem zalitý interiér a spojují opticky vnější prostor s vnitřním. Jelikož zdvižně posuvné dveře nevyžadují žádný prostor pro vyklápění, jsou mimořádně prostorově úsporné. Jsou vhodné jak do novostaveb, tak do rekonstruovaných objektů a nabízí díky různým provedením a typům otevírání ideální řešení pro každou stavební situaci. Díky tomu lze zdvižně posuvné dveře heroal zabudovat s jedno-, dvou- nebo třídrážkovými rámy a s až šesti pohyblivými křídly. V použití jako 90stupňové rohové řešení s celoskleněným rohem se nabízí prostorný panoramatický výhled ven. Mimořádnou vlastností je také 90stupňové rohové křídlo k otevírání: rohovou část lze úplně otevřít, aniž by vzpěry zablokovaly cestu a výhled ven.

Zdvižně posuvné dveře

Kombinace celoskleněného rohového řešení a zdvižně posuvných dveří heroal S 77 SL v barevném odstínu Les Couleurs® Le Corbusier 4320H gris 59 splní bezmezně váš požadavek na větší míru průhlednosti a vytvoří dokonalou harmonii. Foto: heroal

Kromě různých provedení vám nabízí zdvižně posuvné dveře heroal mnoho dalších tvůrčích možností. Díky práškovému lakování hwr s vysokou odolností vůči počasí lze vytvořit potah na hliníkovém povrchu ve všech barvách RAL, efektní zušlechťující povrchové úpravě heroal SD pro ušlechtilou dřevěnou a moderní betonovou optiku a také exkluzivních barevných odstínech Les Couleurs® Le Corbusier.

Zdvižně posuvné dveře

Zdvižně posuvné dveře z trvanlivého hliníku lze optimálně zkombinovat s ochranou proti hmyzu a systémy protisluneční ochrany heroal. Foto: heroal

Zdvižně posuvné dveře heroal jsou nicméně nejen architektonickou podívanou – i v ohledu na energetickou účinnost a protihlukovou ochranu splňují u křídel všech velikostí a hmotností aktuální požadavky. Díky inovativní konstrukci křídlových profilů a vysoce kvalitním izolačním materiálům snižují teplotní rozdíl mezi venkovní a vnitřní stranou a zajišťují konstantní, příjemné klima v interiéru s nízkými náklady na energie. I v ohledu na téma protihlukové ochrany dosahují zdvižně posuvné dveře heroal těch nejlepších hodnot. Doma si tak budete moci vychutnat nejen dostatek světla a komfortu, ale také klid, který si přejete. Zdvižně posuvné dveře heroal navíc bodují ve své bezpečnosti: díky třídě odolnosti RC2 doporučované policií úspěšně odolají i snahám zkušených pachatelů a ochrání váš domov před vloupáním. Ve spojení s roletami heroal lze dokonce dosáhnout třídy odolnosti až do stupně RC 3.

Zdvižně posuvné dveře

Pro komfortní a tiché ovládání: motorový pohon heroal SF Drive. Foto: heroal

Pro další zvýšení komfortu bydlení lze zdvižně posuvné dveře heroal pohodlně a téměř bez hluku ovládat přes motorový pohon. Pohonný systém heroal SF Drive, který je zcela bez viditelných kabelů integrován, umožňuje komfortní ovládání pomocí tlačítek, dálkového ovládání, chytrého telefonu nebo pomocí vašeho systému Smart Home. Pro neomezenou mobilitu nabízí zdvižně posuvné dveře heroal standardně bezbariérovou variantu, volitelně také bezprahovou variantu s nulovou bariérou. Zdvižně posuvné dveře heroal vám tak nabízí vlastnosti se skutečnou přidanou hodnotou: při každodenním používání a pro zcela mimořádné zážitky z bydlení.

Více se dozvíte zde: www.heroal.cz/pusuvne-dvere

ZDROJ : PR článek společnosti heroal

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: posuvné dveře
Sdílejte článek