Mějte při stavbě domu všech pět pohromadě!

Mějte při stavbě domu všech pět pohromadě!

25. 05. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Program POROTHERM DŮM Wienerberger nabízí pět skvělých výhod, které vám zaručí bezstarostnou stavbu cihlového domu. Nemusíte si vybírat, u nás získáte odpověď na všechny vaše otázky… PDW totiž zajistí profesionální stavební firmu, 50 % slevu na projekt, kvalitní stavební materiál, garanční listinu a v neposlední řadě nezávislou kontrolu spolu s vystavením certifikátu jakosti. Nesněte sny o dokonalém domově, realizujte své představy!

Hledáte-li řešení svého bydlení, obraťte se na léty prověřený program POROTHERM DŮM Wienerberger a mějte všech pět pohromadě:

1. Profesionální stavební firma

Kdo? V rámci programu POROTHERM DŮM Wienerberger je po celém území ČR k dispozici více jak 20 vybraných stavebních firem, které jsou připraveny realizovat výstavbu rodinného domu dle typového či individuálního projektu. Tyto firmy jsou proškoleny výrobci stavebních materiálů a vždy plně zodpovídají za splnění stanovených kritérií kvality (ta je následně kontrolována nezávislým institutem). První otázka: „Kdo to postaví?“, je tedy zodpovězena…

2. Stavební projekt s 50 % slevou

Co? I v tomto ohledu se spolehněte na zkušené odborníky… Vyberte si a zakupte jeden z 80-ti vybraných a kvalitně zpracovaných typových projektů rodinných domů, které jsou pro zákazníky projektu POROTHERM DŮM Wienerberger za polovinu! V nabídce naleznete jak patrové domy menší velikostní kategorie, tak i rozsáhlé bungalovy využívající všech prvků současné moderní architektury. Druhá otázka: „Co se bude stavět?“, také vyřešena!

STD12_Hlinovsky-sro_023-05

3. Kvalitní stavební materiál

Z čeho? Dbejte na kvalitu… a při stavbě domu to platí dvojnásob! Bohužel i mezi stavebními materiály se najde nekvalitní, předražené či jen na oko funkční zboží. Vyvarujte se jim včas a předejděte nepříjemnostem, které vám zkomplikují nejenom stavbu domu, ale následně i samotné bydlení. POROTHERM DŮM Wienerberger nabízí pouze přední značky stavebních materiálů, za kterými stojí špičkoví dodavatelé. Třetí otázka: „Z čeho stavět?“, je vám jasná…

4. Garanční listina

S čím? Mimořádná garance společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. je určena všem investorům, kteří uzavřeli smlouvu o dílo s některou ze stavebních firem, a to v rámci projektu POROTHERM DŮM Wienerberger. Garanční listina tkví v záruce, že pokud na danou firmu bude vyhlášen konkurz či skončí v likvidaci (v průběhu stavby), nová stavební společnost získá úhradu prokázaných vícenákladů až do výše 250.000,-Kč na převzetí stavby domu. Čtvrtá otázka: „S čím stavět?“ má jednoznačnou odpověď, a to s garanční listinou…

5. Nezávislá kontrola a vystavení certifikátu

Jak? Důvěřujte, ale prověřujte! Ať již průběh stavby kontrolujete vy nebo stavební dozor, pokud stavíte s projektem POROTHERM DŮM Wienerberger, kvalitu vám doložíme! Po splnění předem stanovených kritérií jakosti (posuzováno nezávislými společnostmi), vám bude vystaven certifikát kvality, který je pro vás ubezpečením a současně potvrzením o očekávané kvalitě vašeho nově postaveného domu. Pátá otázka: „Jak stavět?“, s námi, jedině kvalitně!

Otázky zodpovězeny

Již máte všechny potřebné informace, proto neváhejte a zaregistrujte se ZDE k bezplatné konzultaci a využijte všech nabízených výhod programu PDW.

Více informací získáte také na www.porothermdum.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: stavební dozor stavebni materialy Z čeho stavět dům
Sdílejte článek

Diskuze