kuchynský nábytek

Navštivte náš showroom

13. 09. 2019 Sdílet

V nových reprezentativních prostorách firmy Blum se dozvíte, jak nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování.

Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

Užijte si stavění kuchyně na zkoušku

Koupit kuchyň je rozhodnutí na dlouhá léta. Kuchyně jsou poměrně složité. Až 60% majitelů nových kuchyní, by podruhé něco řešilo jinak. Proto poskytujeme službu „Kuchyně na zkoušku“. Ze skříněk na podvozcích s kolečky postavíme vaši budoucí kuchyň dříve, než si ji koupíte.

Přijďte k nám na „Kuchyň na zkoušku“! Tím můžete jenom získat. Vyzkoušíte si předem svou budoucí kuchyň ve skutečné velikosti a dostanete odpověď na spoustu otázek. Budete mít dostatek místa pro pracovní desku? Bude se vám pracovat pohodlně a půjde práce od ruky? Vejdou se vám všechny ukládané předměty? A budete k nim mít snadný přístup?

Budete mít předem jasno, jak se budete v nové kuchyni pohybovat, co a kam uložíte. Vaše kuchyň bude pak přesně vyhovovat vašim potřebám. Naše skříňky na kolech se dají rozestavit bleskurychle do rozličných uspořádání. V klidu si vyzkoušíte, které uspořádání Vám vyhovuje. Službě „Kuchyně na zkoušku“ říkáme někdy zkušební jízda. Vdechne život vašemu projektu nové kuchyně.

kuchynský nábytek

Zkušební jízda. Foto Blum

Protože postavit kuchyň na zkoušku zabere nějaký čas, je potřeba si zarezervovat termín a prostor v showroomu Blum a to pomocí rezervačního formuláře >>> zde

kuchynský nábytek

Dvě tváře kuchyně: krásná & praktická. Foto Blum

Pamatujte, Vaše kuchyň má být nejen krásná ale i praktická.

Více na www.blum.com

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s. r. o.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: kuchyň
Sdílejte článek