kuchyň

Kuchyně je vybavena dřevěným jídelním stolem, moderním nábytkem a zařízením, což vytváří elegantní a funkční prostor.
Kuchyně

Rozhovor: V kuchyni se šéfkuchařem Filipem Sajlerem. Nikdy mu nesmí chybět potřebné ingredience

Na další návštěvu v rámci seriálu Kuchyň dělá člověka jsme vyrazili pár kilometrů na východ od Prahy za Filipem Sajlerem.

Kuchyňská linka
Kuchyně

Kuchyňské trendy 2024: Všestranný prostor a bohaté barvy by neměly chybět ve vaší kuchyni

Jaké prvky budou dominovat? Mramor, přírodní i umělý kámen, titan, mosaz a barva vína.

Moderní obývací pokoj
Rekonstrukce bytu

Pohodlné bydlení v malém bytě o 39 metrech čtverečních? Předělali ho tak, že tam mají vše potřebné a působí útulně

Srbský ateliér Cherry Art Hub stál před přímo neřešitelným zadáním. Na ploše 39 metrů čtverečních měli navrhnout moderní a pohodlné bydlení pro dva mladé lidi tak, aby jim nic nechybělo, a prostor navíc působil útulně. Byt po rekonstrukci nazvali „parasite habitat“.

Jan Šebek ve svém bytě.
Kuchyně

Rozhovor: Světový barman Jan Šebek prozradil svůj oblíbený drink i jakou vychytávku používá v kuchyni

Pokud nyní slyšíte jméno Jan Šebek poprvé, tak je nutné zbystřit. Jde totiž o velmi talentovaného mladého muže z Prahy, který patří k barmanské světové špičce.

Liběna ve své kuchyni
Kuchyně

Rozhovor: V kuchyni s módní návrhářkou Liběnou Rochovou. Co by uvařila, kdyby chtěla udělat dojem?

Liběna Rochová patří již mnoho let k předním českým módním návrhářkám. Je nám proto opravdu velkou ctí, že nám poodhalí své krásné brněnské bydlení právě tato ikona (nejen) fashion designu a zároveň profesorka oděvního designu na pražské UMPRUM. Její estetické cítění na vás dýchne i ze způsobu vaření a stolování. Tak vítejte!

Mladé čerstvé kořeny pampelišky
Recepty

5 výhod pampeliškového kořene, které podpoří vaše zdraví. Vyzkoušejte z něj tyto chutné recepty!

Pampeliškový kořen není pouze obyčejnou bylinou, která roste u vás na trávníku. Celá rostlina v sobě totiž skrývá úžasné zdravotní benefity – zvlášť kořen pampelišky.  V článku společně prozkoumáme jeho potenciál a inspirujeme vás lahodnými recepty, jak můžete začlenit tuto přírodní lahůdku do vaší stravy.

Natírání obkladů
Design interiérů

Rychlá a levná renovace koupelny či kuchyně? Vyzkoušejte nátěr na dlažbu a obklady!

Renovace zašlé domácnosti nemusí znamenat složité a drahé stavební práce. Jednou z efektivních a cenově dostupných možností je využití nátěru na dlažbu a obklady. Tato metoda umožňuje proměnit vzhled koupelny, WC nebo kuchyně bez nutnosti demolice nebo nákladného odstraňování stávajících materiálů.

Designová lednice
Spotřebiče

Při výběru nové lednice se držte několika kritérií

Lednice stejně jako další domácí spotřebiče časem došlouží a bude nutné vybrat nový kus. Před nákupem je dobré se zaměřit na několik parametrů, které pomohou vybrat lednici, která nejlépe odpovídá potřebám domácnosti.

Otevírání lednice
Spotřebiče

3 nejčastější poruchy ledniček: Víme, jak jim předcházet

Bez ledničky se neobejdeme ani den, natož týden. Proto když přestane poslouchat, problém řešte okamžitě. Jaké jsou tři nejčastější poruchy a jak je odstranit? Víme, jak na to.

Rajčata v bedýnce
Zahrada

Přebytky rajčat? S těmito tipy je udržíte dlouho čerstvá

Pěstujete-li rajčata, pravděpodobně jste se už setkali s několika názory na to, jak rajčata uskladnit. Každý z nás, ať si je natrháme v zahradě, nebo koupíme v obchodě, chce stejný výsledek – aby zůstala co nejdéle čerstvá. Jak tedy správně skladovat rajčata? Můžeme je uložit do lednice? Jak a kam uskladnit nakrájená rajčata? Dají se rajčata i zmrazit?