kuchyň

Natírání obkladů
Design interiérů

Rychlá a levná renovace koupelny či kuchyně? Vyzkoušejte nátěr na dlažbu a obklady!

Renovace zašlé domácnosti nemusí znamenat složité a drahé stavební práce. Jednou z efektivních a cenově dostupných možností je využití nátěru na dlažbu a obklady. Tato metoda umožňuje proměnit vzhled koupelny, WC nebo kuchyně bez nutnosti demolice nebo nákladného odstraňování stávajících materiálů.

Designová lednice
Spotřebiče

Při výběru nové lednice se držte několika kritérií

Lednice stejně jako další domácí spotřebiče časem došlouží a bude nutné vybrat nový kus. Před nákupem je dobré se zaměřit na několik parametrů, které pomohou vybrat lednici, která nejlépe odpovídá potřebám domácnosti.

Otevírání lednice
Spotřebiče

3 nejčastější poruchy ledniček: Víme, jak jim předcházet

Bez ledničky se neobejdeme ani den, natož týden. Proto když přestane poslouchat, problém řešte okamžitě. Jaké jsou tři nejčastější poruchy a jak je odstranit? Víme, jak na to.

Rajčata v bedýnce
Rady a Tipy

Přebytky rajčat? S těmito tipy je udržíte dlouho čerstvá

Pěstujete-li rajčata, pravděpodobně jste se už setkali s několika názory na to, jak rajčata uskladnit. Každý z nás, ať si je natrháme v zahradě, nebo koupíme v obchodě, chce stejný výsledek – aby zůstala co nejdéle čerstvá. Jak tedy správně skladovat rajčata? Můžeme je uložit do lednice? Jak a kam uskladnit nakrájená rajčata? Dají se rajčata i zmrazit?

Tipy k rekonstrukci kuchyně
Kuchyně

Nejvyšší čas na rekonstrukci kuchyně? Nezapomeňte na několik důležitých otázek

Rekonstrukce kuchyně – rozsáhlejší i menší – sestává z množství činností. Nestačí jen umět si vybrat barvy a materiály, už při plánování přijde vhod pár dobrých rad. Tak bude kuchyně přesně podle představ – pěkná i praktická.

Kuchyně s digestoří
Kuchyně

Plánujete novou kuchyň? Přinášíme vám důležité tipy, na co nezapomenout při jejím plánování

Plánování nové kuchyně není snadné. Je třeba k němu přistupovat komplexně a poradit se s odborníkem, protože tak předejdete mnoha chybám i finálnímu zklamání. Na následujících stranách najdete cenné rady, nápady a tipy, jak zrealizovat svoji kuchyni snů.

Kuchyňská baterie s filtrací GROHE Blue Pure
Kuchyně

Čistá chuť, dokonalý požitek: Filtrační baterie GROHE Blue Pure

Kuchyňská baterie GROHE Blue Pure vám snadno umožní zlepšit chuť vody ve vaší domácnosti. Filtrační technologie baterie GROHE Blue Pure přemění běžnou kohoutkovou vodu na lahodně chutnající, čistou pitnou vodu.

Jak si zařídit interiér
Design interiérů

5 tipů, jak si zařídit vlastní bydlení

Doma je tam, kde se cítíme dobře. Pro někoho klišé, pro jiného podstatná věc. Abychom se doma opravdu cítili dobře, musíme si ten svůj domov přizpůsobit obrazu svému a zařídit si ho podle svých představ. Že pořád trochu tápete v tom, co by vám doma nemělo chybět? Čtěte dál!

Plánovaní kuchyně
Kuchyně

Plánování nové kuchyně krok za krokem

Mít dobře vybavenou kuchyni, to je sen mnoha z nás. Kdo alespoň pár dní vařil v mini kuchyňce, kde byla sotva plotýnka a pár hrnců, ten ví, že žádné zázraky se tam dělat nedaly. Když není zbytí, je lepší něco než nic, když ale máte možnost naplánovat si kuchyň podle svých představ, proč toho nevyužít?

Josef Maršálek ve své kuchyni
Kuchyně

Peče celá země: Na slovíčko v kuchyni s cukrářem Josefem Maršálkem

Josefa Maršálka můžete znát jako porotce cukrářské show Peče celá země nebo jako autora špičkových cukrářských kuchařek. Tu poslední vydal teprve nedávno.