20. 11. 2010
Diskuze (1)
Sdílet

Chcete příštích 40 let prožít bez starání se o žlaby, svody a krytinu na svém domě, bez opakovaného natírání nebo dokonce výměny prorezlých či popraskaných okapů? Přejete si, aby za vás 30 let platil případné opravy střechy a okapů někdo jiný? Naše doporučení není prodat dům, sbalit batoh a jít objímat stromy, naopak rada zní, dopřejte sobě i domu to nejlepší a ušetřete si starosti, čas i peníze.

Současná doba fandí všemu, co nám dokáže ušetřit čas, peníze, námahu i starosti. Materiály jsou odolnější, pevnější, snazší na používání či montáž a s minimálními nároky na péči. Neusněte na vavřínech a při rekonstrukci nebo nové výstavbě se zajímejte o trendy, vlastnosti i záruky. Původem švédská firma LINDAB patří k největším výrobcům bezúdržbových materiálů z kvalitního švédského pozinkovaného plechu, který je po pasivaci již ve výrobě opatřený základním nátěrem a finální barevnou povrchovou vrstvou HB Polyester.

Lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy, falcovanou krytinu, bezpečnostní prvky střech a další produkty skandinávské firmy LINDAB se vyrábí z nejkvalitnějšího švédského ocelového plechu s bezúdržbovou povrchovou úpravou. Výrobní závod i sklady se nachází v Čechách v Praze a na Moravě v Hustopečích, výrobky jsou tedy snadno a rychle dostupné. Vybírat můžete ze dvou desítek barev a odstínů, včetně metalických nebo atraktivního odstínu mědi.

Více o produktu a službách firmy Lindab: www.lindabstrechy.cz; www.lindab.cz
Zdroj: Lindab s.r.o.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: krytina náter strechy
Sdílejte článek

Diskuze

  • Plechová střecha – spojení trvanlivosti a moderního designu. Bezpečná ochrana domova s nadčasovým vzhledem. Skvělá volba pro váš dům!

    blachotrcz