Pandomo jsou stěrky, které dodají vašim stěnám exkluzivní betonový vzhled

Pandomo jsou stěrky, které dodají vašim stěnám exkluzivní betonový vzhled

10. 03. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Stěny, které vypadají jako z betonu, kamene nebo mramoru? Dnes nic výjimečného. Tato povrchová úprava je velmi žádaná a ve skutečnosti jde o moderní stěrky, které svým vzhledem napodobují jiné materiály. Kromě vzhledu mají oproti klasické výmalbě i další výhody. Jsou odolnější, trvanlivější a lépe se udržují.

K nejoblíbenějším dnes patří pohledové stěrky Pandomo s betonovým vzhledem.

Objevte kouzlo betonových povrchů

V dnešní době se do architektury vrací „retro“ prvky a designéři objevují kouzlo pohledových betonových povrchů. Doby, kdy se betonové stěrky objevovaly pouze ve skladech a pomocných místnostech, jsou naštěstí už pryč. Betonová stěrka je vlastně tenkovrstvá monolitická hmota složená z cementové složky a přísad, které pak dodají stěrce jedinečný vzhled a texturu. Finální podoba pak záleží nejen na stěrce, ale i na zručnosti řemeslníka. Nanášení probíhá v tenké vrstvě na lepící hmotu, kterou je lepší opatřit výztužnou tkaninou. Povrch stěrky sice sám o sobě nepraská, ale vlivem nekvalitní podkladové konstrukce by popraskat mohl.

foto: AB Parket – Robert Lazna

foto: AB Parket – Robert Lazna

Betonový vzhled nemusí být nudný!

Tato úprava stěn se hodí do každé místnosti a poradí si i s vyšší vlhkostí. Klidně si ji můžete zvolit do koupelny nebo kuchyně, povrch je hladký a nenasákavý, bez spár, s monolitickým vzhledem. Vybrat si můžete finální provedení lesklé nebo sametově matné. Plochu je možno obarvit v libovolném odstínu z dostupné stupnice, rozhodně tedy neplatí, že stěna s betonovým vzhledem musí být šedivá! Obrovskou výhodou je i to, že úprava odolává vysoké zátěži a hodí se nejen do domácností, ale i do komerčních prostor, mají stálé barvy a hodí se i na podlahové teplovodní vytápění.

foto: AB Parket – Robert Lazna

foto: AB Parket – Robert Lazna

Kde takovou stěrku koupit

Pokud tedy hledáte odolnou konstrukci, která bude připomínat beton, nebo nechcete mít v koupelně či kuchyni nepraktické spáry, mohou být stěrky Pandomo skvělou alternativou. Hodí se jak na stěny, tak na podlahy nebo schody. Interiér s nimi získá zaručeně originální vzhled. Chcete vědět, kde takové stěrky pořídit? Spolehněte se na firmu AB Parket, nejstaršího certifikovaného partnera v ČR, který zde působí již od roku 2004.

ZDROJ: PR článek firmy AB Parket – Robert Lazna

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: beton stavebni materialy sterka
Sdílejte článek

Diskuze