Zdroj: BMI Bramac

Střecha na vlnách klasiky i moderní technologie

24. 05. 2023 Sdílet

Betonová taška Classic Protector PLUS patří k nejprodávanějším modelům z portfolia značky BMI BRAMAC. Navenek působí velmi klasicky a nadčasově, díky vyspělé technologii výroby má ale také výborné technické parametry. Představuje tak chytré řešení pro rekonstrukci střech i novostavby a je skvělou investici do každého bydlení.

Krytina s vyspělou technologií

Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin. Zatímco povrch běžných tašek tvoří pouze několik vrstev barevného nástřiku, u betonových tašek s povrchovou úpravou Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytváří dokonale hladký povrch.

Betonové střešní tašky Bramac

Zdroj: BMI Bramac

Tím je zajištěna zvýšená ochrana krytiny před vnějšími vlivy počasí, před usazováním nečistot, mechů a řas i vůči mechanickému opotřebení. Technologie Protector PLUS zároveň zajišťuje dlouhodobou stabilitu původní barevnosti betonových tašek.

Vzhledem k vynikajícím užitným vlastnostem představuje model betonové tašky Classic Protector PLUS výrobek s vynikajícím poměrem ceny a výkonu: Za příznivou cenu získají zákazníci krytinu výborné kvality a se špičkovou technologií.

Betonová střešní taška Classic Protector PLUS

Zdroj: BMI Bramac

Propracované příslušenství

Stejně jako ostatní modely z portfolia značky BMI BRAMAC disponuje střešní taška Classic Protector PLUS komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové prvky jsou barevně a funkčně kompatibilní a propůjčují střeše sladěný vzhled.

Betonová taška Classic Protector PLUS

Zdroj: BMI Bramac

Dohromady s krytinou vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky: 30 let na kvalitu střešních tašek a 15 nebo 10 let na funkčnost střešního systému podle vybraného příslušenství.

Více informací najdete na webových stránkách bramac.cz bmigroup.com/cz.

Zdroj: PR článek společnosti BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: betonové tašky Od partnerů Rekonstrukce střechy střešní krytiny střešní tašky
Sdílejte článek