Strešní taška
Zdroj: Mediterran

Střešní tašky Terran bodují i letos životností, šíří sortimentu a vysokou kvalitou

14. 09. 2021 Sdílet

Obliba betonových tašek Terran rok od roku roste. Investoři na nich oceňují vysokou kvalitu, široký sortiment, bohatý výběr barev a tvarů a unikátní až 50letou záruku. Realizační firmy s nimi rádi pracují, protože je nabízí široká síť prodejců a typická je pro ně vysoká kvalita služeb.

Novou či rekonstruovanou střechu můžete díky taškám Terran vytvořit bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky

Novou podobu střechy vašeho domu můžete vytvořit díky taškám Terran bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte pět hlavních typů této betonové střešní krytiny: Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Konstrukčně nejmodernější jsou tašky Synus (díky své nízké hmotnosti jsou ideální pro rekonstrukce), bestsellerem je řada Danubia, která svými měkkými liniemi ideálně zapadá do naší přírody a krajiny. Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří a její dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek zapůjčí vašemu rodinnému domu tvůrčí a originální vzhled. Bobrovka Rundo je symbolem snadno použitelné a vysoce estetické tašky s nádechem tradice, ale vyrobené plně dle požadavků současné doby.
Pátá řada – Zenit – představuje moderní plochou tašku, jejíž design
byl inspirován současnými inovativními trendy.

Komplexní a luxusní řešení pro novou solární střechu

Pevnou součástí nabídky se staly také nové designové solární střešní tašky Terran Generon, které nabízí komplexní a luxusní řešení pro solární střechu a které se dají na střeše kombinovat s taškami Rundo a Zenit. Speciálním znakem tohoto inovativního solárního řešení Terran je, že solární články jsou integrovány do jednotlivých střešních tašek tak,
aby se jejich vzhled a instalace téměř 100 procentně shodovala
s tradičními střešními krytinami, a aby byla na celé ploše střechy
dokonale zajištěna jejich původní ochranná funkce. Cílem vývoje bylo
a je vytvořit estetický, ekologický a nekompromisní střešní systém, vyrábějících bez dodatečných fotovoltaických panelů, elektrickou energii.

Nové inovativní a estetické řešení pro větrání vlnitých střech Terran

Po pozitivním ohlasu větracích tašek u plochých střešních krytin Terran Rundo a Zenit, které zabezpečily homogenní, jednoduchý obraz a moderní architektonické řešení, uvádí společnost Terran na trh větrací tašky
u vlnitých typů svých řad Danubia, Synus a Coppo. Tyto novinky v sortimentu zabezpečí i u vlnitých střešních tašek nové a moderní řešení odvětrání střechy.

Inovace v povrchových úpravách přinesly matný a mimořádně elegantní vzhled

Matný lak nejnovějšího procesu povrchové úpravy INOVA dává střeše mimořádně elegantní vzhled. Díky povrchu COLORYSTEM je barva střešních tašek razantnější a tónově hlubší. Speciální ochranná vrstva zabezpečuje hladký povrch, stálost a intenzitu barvy a odolnost proti opotřebení. Tato povrchová úprava se používá jen u vícebarevných provedení – v současné nabídce jsou to například odstíny Antická červená, Ferrara nebo Modena. Nejvyšší stupeň dnešních technologických znalostí představuje povrchová úprava EVO. Díky této technologii mají tašky Terran výjimečně jemný povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Povrchová úprava ClimaControl je spojena s plochými taškami Zenit. Krytiny s touto povrchovou úpravou efektivně odráží UV záření, které způsobuje v horkých letních dnech nepříjemné oteplování podkroví. Tato technologie funguje účinně i u oblíbených tmavších odstínů.

Vše podstatné o sortimentu betonových střešních tašek TERRAN
se dozvíte na www.terran.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Mediterran

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: betonová střešní krytina betonové tašky Od partnerů strechy stres stresni konstrukce střešní krytiny střešní tašky
Sdílejte článek