Zdroj: Bramac

Trendem jsou střechy v metalických barvách

30. 03. 2021 Sdílet

Metalické barvy jsou "in" nejen v módě a v automobilovém průmyslu, ale v posledních letech se tento trend objevil i v architektuře. Díky společnosti BRAMAC si dnes můžete v metalických odstínech pořídit také střechu.

Barvy granit metalic a mocca metalic najdete v barevné paletě u modelů betonových tašek Classic STAR či Tegalit STAR. Krytina v metalickém odstínu působí na střeše exkluzivně a vytváří dokonalou harmonii s dřevěnými nebo kamennými obklady, cihlovými pásky nebo s konstrukčními prvky ze skla a kovu.

STAR krytina Slavičín

Zdroj: Bramac

Atraktivní barevné odstíny ale nejsou tím jediným, co činí tuto střešní krytinu výjimečnou. Oba modely disponují inovativní výrobní technologií STAR. Zatímco povrch standardních betonových tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky.

Classic mocca metalic krytina

Zdroj: Bramac

Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Krytina má navíc do povrchu integrované speciální pigmenty, které odráží třikrát více infračerveného záření než běžné střešní krytiny a snižují teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů. Střešní tašky Classic STAR a Tegalit STAR poskytují účinnou ochranu proti přehřívání střechy.

Zdroj: Bramac

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: izolace rodinne domy strechy střešní krytiny
Sdílejte článek