Zdroj: KM Beta

Ušetřete náklady za vytápění. Dopřejte si idylku v domu ze Sendwix

08. 04. 2022 Sdílet

V zimě hezky teplo, v létě příjemně chladno - to je snem každého majitele nemovitosti. Jak si vytvořit tuto domácí idylku bez nadbytečného vytápění a klimatizaci? Jak ušetřit? Možná vás překvapí, jak málo stačí. Poradíme vám, jak skutečně ušetřit a spokojeně bydlet.

Dejte si pozor na tepelné mosty

Vybírejte zdicí bloky přesného rozměru. Ty u zdicího systému Sendwix umožňují precizní zdění na tenkovrstvé lepidlo, zároveň vytváří skvělý rovný základ pro aplikaci vnitřních tenkovrstvých omítek a vnějšího kontaktního zateplení. Speciální příměs jeho zakládacích bloků zvyšuje tepelný odpor o 50 %, minimalizuje tepelné mosty mezi stěnou a základovou konstrukcí. Snižuje náklady za vytápění třeba i o 4 % a 6 % u pasivních domů. Ani při atypických místech stavby není problém použít Sendwix. Přesné rozměry, konstrukční systém minimálně náchylný k chybám a hlavně jednoduchá kontrola výstavby. To všechno u stavění ocení jak stavebníci, tak i investoři.

Dům zdicího systému Sendwix

Zdroj: KM Beta

Vysoká objemová hmotnost = skvělá akumulace

Užívejte si svých úspor, zbytečně jimi nemrhejte. Vaší správnou volbou je systém Sendwix, který díky své vysoké objemové hmotnosti umožňuje překlenout období s výraznými rozdíly mezi dnem a nocí, jež jsou typické v období jara nebo podzimu. A to vše bez zbytečného přitápění.

Dům zdicího systému Sendwix

Zdroj: KM Beta

Stavění bez starostí = cihlové stěny

Stavění nemusí být stresovou záležitostí. Stavějte rychle a jednoduše cihlovými stěnami, kterými svůj sen o domě zhmotníte za zlomek běžné doby klasického, ručního zdění. A přitom si vychutnáte všechny výhody masivní konstrukce, které se nabízejí – vysoká akumulační schopnost, akustický útlum, vysoká pevnost. Cihlové stěny se vyrábí na míru, přímo pro vás, vy tak budete mít jistotu kvality. Nemusíte pak hlídat nepřesnosti a chyby vzniklé při klasickém zdění.

Zdicí systém Sendwix

Zdroj: KM Beta

TIP

Kolik to bude stát?

O tom, kolik vás bude vaše vysněná stavba stát, se poraďte s odborníky z KM Beta. Ti vám rovnou i spočítají kolik materiálu při výstavbě spotřebujete. Na dosažení vašeho snu o bydlení vám může pomoci i dotace Nová zelená úsporám, se kterou můžete při stavbě zdivem Sendwix ušetřit 200 – 500 000 Kč.

Zdroj: PR článek společnosti KM Beta

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: izolační desky pasivní domy stavba rodinného domu stavební konstrukce zdíci mteriály zdici system
Sdílejte článek