Velký formát za výhodnou cenu

Při výběru střešní krytiny jsou důležité vysoké nároky na funkčnost i estetiku. U keramické tašky ale významnou úlohu sehrává i cena. Dobrá zpráva přichází od německého výrobce pálené střešní krytiny Creaton: nová velkoformátová posuvná taška Titania přináší kvalitu za výhodnou cenu.
Reklama

Velkoformátová posuvná keramická taška Titania přináší stavebníkům úsporu nejen v podobě výhodné prodejní ceny, ale i z hlediska spotřeby materiálu. Díky velkému formátu postačí pro pokrytí metru čtverečního střechy jen 9,2 tašky a přitom ji lze při použití doplňkové hydroizolační vrstvy pokládat již od sklonu střechy 10°.

Tradiční kvalita keramických tašek značky Creaton zaručuje vysokou odolnost střechy proti povětrnostním vlivům či účinkům UV záření. Unikátní systém pěti bočních drážek nazvaný Labyrint zabezpečuje její dokonalou vodotěsnost i při hnaném dešti. Díky kvalitním surovinám a nejmodernější technologii může výrobce nabídnout na tašku až 50letou záruku.

zdroj: EBM Co., s.r.o

zdroj: EBM Co., s.r.o

Titania je výjimečná i vzhledem k možnosti dostatečného posuvu pomocí hlavových drážek. To šetří čas i peníze jak u novostavby, tak v případě rekonstrukce střechy. Extrémně hladký, ba až sametový povrch zabraňuje jejímu poškození a poškrábání. Výrobce nabízí výběr ze šesti barevných odstínů.

Více informací na www.ebmco.cz

Reklama