Záruka 30 let na betonové střešní doplňky i základní tašky

Reklama

Jako jediný výrobce na trhu nabízí společnost KM Beta, a. s., záruku 30 let nejen na základní tašky, ale také na střešní doplňky. Betonové doplňky – odvětrací a anténní taška, které jsou součástí střešního systému KM Beta – totiž vydrží až 100 let stejně jako základní tašky, tedy několikanásobně déle než běžně používané plastové doplňky. Další výhodou betonových doplňků je dokonalá barevná jednotnost prvku a základní krytiny a dále nižší cena.

Vybírejte osvědčený střešní systém
Komplexní střešní systém od společnosti KM Beta, a. s., největšího českého výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a nově i páleného systému HODOTHERM, zahrnuje dva atraktivní tvary střešních tašek ve třech variantách povrchové úpravy a mnoha krásných barevných odstínech. KMB BETA je střešní krytina s charakteristickým profilem. Díky mimořádně estetickému vzhledu a vynikajícím vlastnostem se stala nejžádanější střešní taškou na trhu. Každý ze sedmi elegantních odstínů (cihlová, višňová, hnědá, šedá, černá, zelená, modrá) si lze vybrat v lesklém (Briliant) nebo matném (Elegant) provedení povrchové úpravy nebo jako probarvený beton bez povrchové úpravy (Standard). KMB HODONKA vyniká asymetrickým profilem a díky tomuto zvláštnímu zvlnění vytváří na střeše zajímavé efekty. KMB HODONKA je v nabídce ve čtyřech nejoblíbenějších odstínech – cihlové, višňové, hnědé a černé. Oba typy krytiny KM Beta se hodí pro novostavby i rekonstrukce, jejich použití není omezeno nadmořskou výškou.

Kvalita na světové úrovni
Střešní krytina KM Beta patří mezi špičkové stavební materiály splňující požadavky nejvyšších evropských standardů a kvalit. Díky vysoké kvalitě krytiny může společnost KM Beta bez obav nabídnout 30letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek, a navíc jako jediná na našem trhu také 30 let na betonové doplňky. Ze zkušeností ale lze říci, že betonová krytina a betonové doplňky KM Beta mají životnost až 100 let.

To je především díky tomu, že KM Beta svou střešní krytinu postupně vylepšuje a zvyšuje se i její pevnost. Pevná krytina KM Beta s vysokou únosností bez problémů vydrží i silný tlak, např. velké množství ležícího sněhu na střeše v zimě a hodí se tak i do náročných klimatických podmínek. Tašky KM Beta mají výbornou mrazuvzdornost – dosahují odolnosti při opakovaném střídání teploty až 25 zmrazovacích cyklů. Dlouhou životnost vykazuje střecha KM Beta i vzhledem k výborné odolnosti proti chemickým vlivům a nízké nasákavosti (činí maximálně 9 %). Kvalitní povrchová úprava tašek KM Beta zajišťuje nejen dlouhou životnost, ale i rovnoměrnou barevnost v celé ploše střechy a barevnou stálost.

KM Beta – stále jako nová
Střešní tašky KM Beta jsou vyráběny z prvotřídních surovin, zejména velmi jemného křemičitého písku, který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Po celou dobu životnosti střechy tak mohou krásně vyniknout atraktivní barevné odstíny, ve kterých je krytina vyráběna. Kvalitní povrchové úpravy střešních tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. KM Beta navíc nedávno představila nový větrací pás BETA Rol. Celoměděný větrací pás se hodí pro hřeben i nároží, kde nahrazuje dříve používanou univerzální kartáčovou lištu. Díky použitému materiálu BETA Rol generuje měděné soli, které zabraňují usazování mechů a lišejníků v okolí hřebene a nároží. Stékající dešťová voda pak brání tvorbě mechů a lišejníků a udržuje střechu stále jako novou.

Odvodňovací taška

Odvodňovací taška oceněná na veletrhu IBF v soutěži Výrobek roku 2009 je nedílnou součástí nového podstřešního okapového systému KM Beta. Podstřešní systém představuje nové řešení odvodu vody z šikmých střech pomocí dvou otvorů, umístěných v rovných plochách odvodňovací tašky, v místech hlavního odvodu srážkové vody. Na otvory v odvodňovací tašce navazuje skrytý okapový systém. Řešení okapového systému pomocí podstřešních žlabů a vnitřních svodů je jednoduché a v kombinaci mědi nebo plastem téměř bezúdržbové. Odpadá čištění žlabů ve značných výškách. Skrytý okapový systém není v zimním období vystaven riziku poškození při sesuvu sněhu, jako je tomu u klasického podokapního systému.

Stavební veletrhy Brno: Cena za nápaditost a Cena stavebních škol pro odvodňovací tašku
Prestižní Cenu za nápaditost a Cenu stavebních škol získala nová odvodňovací taška KM Beta v soutěži Výrobek roku 2009. Výsledky soutěže pořádané letos již počtvrté byly slavnostně vyhlášeny v pátek 16. 4. 2010 v Národním stavebním centru. Kromě tří hlavních cen, Ceny za nápaditost a Ceny stavebních škol byla udělena také Cena za design, Cena za provedení, Cena veřejnosti a další ocenění. Soutěž pořádá redakce časopisu Stavebnictví a interiér vydavatelství Vega, s. r. o., a Národní stavební centrum Brno. V rámci soutěže hodnotilo 19 porotců z 18 partnerských škol celkem 42 nominovaných výrobků. U každého výrobku mohli hodnotit pět kritérií (nápaditost, provedení, vzhled, širší význam, přínos k úsporám energie). Informace o soutěži naleznete na www.vyrobekroku.cz.

Více o střešním systému KM Beta na www.kmbeta.cz

Reklama
Reklama

Komentovat