Zdroj: Rehau

Chytrá regulace podlahového vytápění REHAU

30. 09. 2021 Sdílet

O „chytrých a inteligentních“ ovladačích, spotřebičích a přístrojích slyšíme doslova na každém kroku a někdy ani netušíme co vlastně umí. Z podstaty věci by nám měly život ulehčit a zjednodušit. Jednou z oblastí, kterou si už ani nedovedeme bez inteligentních elektronickým přístrojům představit, je vytápění. Společnost REHAU, která patří na špičku mezi dodavateli podlahového vytápění, má nyní v nabídce novou verzi "chytrého" elektronického termostatu NEA SMART 2.0.

Na první pohled je patrný atraktivní design LED displeje s jednoduchými a čistými liniemi. Na výběr má uživatel černé nebo bílé provedení, které je možné doplnit světelným rámečkem pro nepřímé osvětlení. To nejdůležitější se však skrývá uvnitř. NEA SMART 2.0 se doslova učí, jak zákazníci vytápění využívají a přizpůsobuje se jim. Disponuje novými inteligentními funkcemi – například zónovým vytápěním nebo rozpoznáním otevřených oken.

Aplikace pro vytapeni

Zdroj: Rehau

Díky možnosti ovládání na dálku, nejčastěji přes mobilní telefon, je úspora energie ještě efektivnější, navíc se tím zvyšuje i míra komfortu, protože v případě, že se náhle změní denní režim, podle kterého se vytápění řídí, může uživatel zasáhnout doslova odkudkoliv. Proces vytápění s regulací NEA SMART 2.0 bude navíc možné řídit i hlasem, prostřednictvím stále populárnějšího hlasového ovládání Alexa.

Více na www.rehau.cz

Zdroj: Rehau

Kategorie: Vytápění
Tagy: Chytré technologie elektrické ovládání LED technologie Od partnerů Podlahové vytápění úspora vytapeni
Sdílejte článek