Designový kotel. To není vtip, ale realita

20. 08. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Už dávno jsme si zvykli, že bílá keramika nemusí být vždycky bílá a že když chceme, můžeme mít třeba černé umyvadlo. Podobné je to i s bílou elektronikou. Modrá lednice nebo červený sporák to dávno není nic neobvyklého. Zkrátka, že užitné věci mohou zároveň i zdobit, to už nás nepřekvapí. Tedy někdy. U zařízení jako je třeba plynový kotel tak nějak stále počítáme s tím, že se s ním moc parády nenadělá. Přitom opak může být pravdou.

Kotel není šedá myš ale „designovka“

Plynové kondenzační kotle se dají umístit kamkoli do interiéru, což je výhoda zejména v bytech nebo menších domcích bez technického zázemí. Jenže leckdy z pečlivě vyladěného interiéru vaší domácnosti ta bílá bedna tak nějak odstává. V takovém případě by se vám mohla líbit novinka od společnosti Immergas. Ta totiž přichází s nabídkou designových kotlů. „Vycházíme vstříc lidem, kteří si potrpí na estetickou stránku bydlení,“ říká Petr Dolejš za Immergas. „Nově jim nabízíme několik variant designu na kondenzační kotle. Kdo si nevybere, může nám zaslat vlastní návrh a my během několika dní vyrobíme kotel podle jeho přání,“ dodává.

Kotel jako součást bytové architektury

Kotle se vzory nebo barvami, které odpovídají stylu a barevnosti interiéru, nebudou rušivým prvkem jako dosud, ale klidně i důležitou součástí designového konceptu. Pokud si nevíte rady, který z nabízených designů vybrat, společnost Immergas vám prostřednictvím webu www.designove-kotle.cz pomůže. Stačí vyfotit místnost, do které chcete kotel umístit, odeslat fotku na stránky firmy a počkat si na návrh.

Navrch huj a vespod také huj

Originální nabídka společnosti Immergas ale rozhodně není nějakou Potěmkinovou vesničkou, která má efektním obalem zakrýt prostřední schopnosti jejich zařízení. Společnost Immergas vyrábí kotle už padesát let a má zákazníky v mnoha zemích světa. Jejich kotle vynikají vysokou spolehlivostí a společnost si zakládá na doplňkových službách a péči o zákazníky. Vždyť jenom v naší zemi má 800 servisních míst. Mimochodem, také na nich můžete zjistit podrobnosti o nabídce designových kotlů.

ZDROJ: PR článek společnosti IMMERGAS

Kategorie: Vytápění
Tagy: kotel vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze