Elegantní radiátor se skrytým sušákem na ručníky, to je Zehnder Deseo Verso

23. 10. 2020 Sdílet

Minimalistický radiátor, který se díky mimořádnému provedení hodí do jakékoli koupelny – to je nejnovější výrobek špičkového švýcarského výrobce radiátorů Zehnder. Deseo Verso zaujme svým puristickým designem, snadným ovládáním a skvělým výkonem.

Koupelnovým radiátorům se u nás obvykle věnuje mnohem méně pozornosti, než by si zasloužily. Většina uživatelů se spokojí s jedním-dvěma typy klasických žebříků. Společnost Zehnder ale koupelnovým topným tělesům věnuje dlouhodobě velkou pozornost. Je totiž jasné, že i když se na jaře a na podzim celý dům nevytápí, tepla v koupelně se nechceme vzdát. S elektrickým radiátorem Zehnder si můžete zatopit podle vlastní potřeby a není potřeba zapojovat celou topnou soustavu.

koupelnový radiátor

Zehnder Deseo Verso je velmi elegantní. Foto Zehnder Group

Když je teplo krásné

Sálavé teplo, které vyzařuje skleněný infračervený panel radiátoru Zehnder Deseo Verso, navíc cítíme na svém těle i dalších površích v celé koupelně. I při nastavení na nízkou teplotu nám radiátor poskytuje potřebný tepelný komfort. Díky rychlému „náběhu“ ani není potřeba – na rozdíl od podlahového vytápění – na teplo dlouho čekat. Zehnder Deseo Verso v černém, bílém a zrcadlově lesklém provedení se navíc jednoduše udržuje v čistotě a radiátor sám díky již zmíněné infračervené technologii, nevíří prach.

koupelnový radiátor

Nový koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso se bude líbit celé rodině. Foto Zehnder Group

S ručníkem na rameni

Topné žebříky se sice v koupelně osvědčily a Zehnder sám vyrábí několik úspěšných a designově dokonale zvládnutých typů těchto koupelových radiátorů, v případě Deseo Verso se designéři vybrali jinou cestou – dokonale puristického designu, který se díky svému univerzálnímu pojetí ale hodí do jakékoli koupelny. Deseo Verso je lesklá plocha, která hřeje – svým tvarem a provedením připomíná zrcadlo – kterým se v případě patřičné povrchové úpravy i může stát. Za „zády“ navíc ukrývá volitelně 1-2 výsuvná ramena pro ručníky. Směr, kterým se budou vysouvat, si určí zákazník při instalaci. 

koupelnový radiátor

Za „zády“ radiátoru Zehnder Deseo Verso se ukrývají volitelně 1-2 výsuvná ramena pro ručníky. Foto Zehnder Group

Ovládání je hračka… nebo vlastně ne!

Deseo Verso se ovládá velmi jednoduše – pomocí tří dotykových „tlačítek“ ukrytých v těle radiátoru. Tlačítka se třemi předvolenými teplotami dokonale ladí s povrchem a nijak nenarušují vzhled tělesa. Protože Zehnder dává přednosti intuici a jednoduchosti ovládání, manipulaci s radiátorem zvládne i dítě. Další možností je využití dálkového ovladače. Deseo Verso má předvolené tři stupně výkonu (45°, 55° a 65°), časovač a pro jistotu je opatřeno i dětskou pojistkou. V nabídce jsou dvě výšky (1500 a 1750 mm) o hloubce 475 mm. Výkon menšího radiátoru je 600, většího 750 W. Zehnder Deseo Verso je radiátor promyšlený do posledního detailu.

Všechny elektrické radiátory Zehnder splňují požadavky nařízení na EcoDesign, platného od 1.1.2018:

  • nízká spotřeba el. energie v pohotovostním režimu < 0,5 W
  • komfortní provoz dle potřeby díky možnosti denního a týdenního programování
  • 2 hod časový spínač pro zesílené vytápění 
koupelnový radiátor

Zehnder Deseo Verso nejen upoutá svým vzhledem, ale zároveň poskytuje příjemné teplo. Foto Zehnder Group

Více informací:

Zehnder – vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima

M +420 731 41 44 43, T +420 383 136 222, info@zehnder.cz, www.zehnder.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: designové radiátory koupelnové radiátory topné těleso
Sdílejte článek