Elegantní, tiché a hlavně efektivní vytápění Vašeho domova

Zvažujete nákup nového kondenzačního plynového kotle s co největší účinností, malými rozměry a přijatelnou cenou? Nový plynový kondenzační kotel Bosch Condens 2300iW splňuje vše: malé rozměry, nízkou hlučnost, vysoký stupeň využití a emisní třídu NOx 6.

Kotel je velmi úsporný, neboť jeho výkon je regulovaný v poměru 1:8. To znamená, že kotel se jmenovitým výkonem 24 kW je schopný startovat již od 3 kW a automaticky ve spolupráci s regulátorem modulovat svůj výkon dle potřeby až do 24 kW. Při plynulé změně výkonu si kotel udrží přibližně stejný stupeň využití a dosáhne tak až 94 % sezónní energetické účinnosti. K vysoké provozní účinnosti přispívá i vestavěné elektronicky řízené a energeticky úsporné oběhové čerpadlo. Elektronika kotle, lépe řízený ventilátor a konstrukce hořáku s vylepšeným výměníkem zajišťují dosažení té nejlepší emisní třídy NOx 6 u kotlů této kategorie.

Bosch Condens 2300 iW FOTO Bosch Termotechnika

Bosch Condens 2300 iW FOTO Bosch Termotechnika

Výjimečná konstrukce kotle pečlivě řeší odhlučnění a vibrace a je doplněná zvukovou izolací. Vyniká tak velmi nízkou hladinou hlučnosti.

Moderní design a rozměry kotle (š 400 mm/h 300 mm/v 713 mm) umožňují instalaci i do stísněných prostor.

Nový plynový kotel je vybaven moderním displejem s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním, které zvládnete i bez návodu.

Bosch Condens 2300 iW FOTO Bosch Termotechnika

Bosch Condens 2300 iW FOTO Bosch Termotechnika

Nová řada kotlů Condens 2300 iW je k dispozici v kombinovaném provedení s průtokovou přípravou teplé vody pod označením GC2300iW 22/25 C ve výkonu cca 3 – 22 kW, přičemž pro přípravu TV využívá výkon až 25 kW.

Bližší informace ke kotli Bosch Condens 2300 iW najdete na www.junkers.cz

PR článek společnosti Bosch Termotechnika s.r.o.

Komentovat