KERMI – VÁŠ IDEÁLNÍ PARTNER PŘI VÝBĚRU OTOPNÝCH TĚLES

03. 09. 2019 Sdílet

Přibližně 75 % energie v domácnosti připadá na vytápění. Z tohoto důvodu je zjevné, že právě v této oblasti se klade velký důraz na energetickou úsporu. A právě zde nabízí společnost Kermi kromě širokého sortimentu a kompletního řešení od A až po Z, patentovanou jedinečnou technologii therm-x2, která klade důraz na maximální energetickou účinnost.

otopní telesa

Deskové otopné těleso therm-x2 Line-Vplus. foto Kermi GmbH

Tato technologie prokazatelně snižuje spotřebu energie až o 11 %! Člověk takto ušetří oproti tradičním radiátorům ročně přibližně přes 6.000 kW hodin. S tímto množstvím energie by bylo možné upéct např. 6.000 koláčů, 15.600krát se oholit elektrickým strojkem, 6.270krát vyprat v automatické pračce nebo 42 let provozovat ledničku.

• až 11% úspora nákladů na vytápění

• až o 100 % zvýšení příjemného tepla

• až 25 % kratší doba ohřevu

otopní telesa v koupelne

Jednoduché a rychlé rekonstrukční řešení Kermi: rozměry roztečí radiátorů Kermi jsou shodné s rozměry DIN radiátorů. Foto Kermi GmbH

PRO RYCHLOU VÝMĚNU: REKONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ I NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Radiátory málo topí nebo jejich životní funkce pomalu ale jistě končí? Kermi nabízí snadnou a rychlou výměnu starých radiátorů za nové bez jakýchkoli náročných zednických či malířských prací! Jak je to možné? Existující trubky a připojení nemusíte vyměňovat. Rozměry připojení otopných těles Kermi sedí na milimetr přesně na rozteč připojení starých a technicky již překonaných radiátorů DIN. To umožňuje rychlejší a čistou výměnu odborným topenářem – beze změny připojení, bez nečistot a nutných přestaveb. Pro radiátory, jejichž rozměry připojení jsou mimo rozměry DIN, je k dispozici široký výběr adaptérů připojení. Uplatnění rekonstrukčních radiátoru Kermi nachází člověk především při novostavbě, rekonstrukci či modernizaci.

PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ: KERMI PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO UPEVNĚNÍ RADIÁTORU

Radiátor může být vystaven vysoké zátěži ze všech stran (sezením na radiátoru, odkládáním těžkých věcí, apod.). Proto velmi záleží na správné technice a odborné montáži upevnění radiátoru. Kermi montážní upevnění nabízí velkou nosnost při zatížení, optimální stabilitu a maximální bezpečnost. Tento upevňovací systém splňuje konformní předpisy a normy VDI 6036 pro upevnění radiátorů. Díky tomuto montážnímu upevnění a jeho odborné montáži jsou radiátory Kermi odolné proti každodennímu nadměrnému zatěžování a poskytují tak pocit jistoty a bezpečí.

PRO TEPELNÝ KOMFORT SE STYLOVÝM VZHLEDEM: V JAKOUKOLI ROČNÍ DOBU

Designové radiátory Kermi jsou k dostání také s elektrickým přídavným vytápěním nebo jako varianta pro výhradně elektrický provoz. Nabízí tím tak optimální řešení pro vytápění v přechodných ročních měsících, kdy se otopná soustava neuvádí do provozu.

Díky připojovací sadě x-link plus lze navíc kombinovat koupelnové a podlahové vytápění dohromady a docílit tak ještě větší tepelné pohody. Pomocí připojovací sady x-link plus lze přes koupelnový radiátor snadno a rychle připojit otopný okruh podlahového vytápění k existujícím otopným rozvodům radiátoru. Pokud člověk přemýšlí o dovybavení koupelny o podlahové vytápění a nechce se vzdát tepelného komfortu, který poskytuje koupelnový radiátor, je připojovací sada x-link plus perfektním řešením.

otopní telesa v koupelne

Designový radiátor Credo plus: elegantní, moderní update klasického tepelného komfortu. foto Kermi GmbH

otopní telesa v koupelne

Designový radiátor Rubeo: jasný, čistý plochý vertikální design s minimalistickými liniemi. foto Kermi GmbH

PRO OSOBITÝ VKUS: KOMBINACE STYLU A TEPELNÉ POHODY

Kromě maximální tepelné pohody nabízí radiátory Kermi široký výběr, co se týče designu, barevného provedení, doplňků a možného příslušenství. Kromě klasické bílé barvy je možné volit z pěti barevných edic vzorníku Kermi – edice Soft, Ethno, Nature, Metallic nebo Chrom, či ze sanitárních nebo všech odstínů barev palety RAL Classic. Koupelnové radiátory si lze dovybavit o funkční, ale i opticky přesvědčivé doplňky, jako jsou např. háček, kruh nebo madlo pro pohodlné zavěšení a nahřívání ručníků.

Více informací na www.kermi.cz

Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH

KERMI s.r.o.
Dukelská 1427
349 01 Stříbro

info@kermi.cz

www.kermi.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KERMI s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: designové radiátory otopné systémy
Sdílejte článek