Řada kotlů ATTACK DPX diktuje trendy v moderním vytápění

15. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost ATTACK, s. r. o. neustále dokazuje, že prezentace jejích prémiových produktů není jen nálepkou ze strany vedení. Orientace na výsledek a pravidelné posouvání nároků na její výrobky se odrazila v revoluční výrobkové řadě ATTACK […]

Společnost ATTACK, s. r. o. neustále dokazuje, že prezentace jejích prémiových produktů není jen nálepkou ze strany vedení. Orientace na výsledek a pravidelné posouvání nároků na její výrobky se odrazila v revoluční výrobkové řadě ATTACK DPX.

Zplynovací – pyrolytické kotle se těší nové vlajkové lodi. Účinnost spalování neuvěřitelných 91 %, několikanásobně nižší zátěž na životní prostředí kontra přísná evropská norma EN303-5, či mnohé jiné přednosti, kterými jsou kotle ATTACK DPX vybavené, napovídají, že v energetice se věci hýbou správným směrem. Nároky, které byly včera přednostmi, jsou dnes v podobě nové produktové řady společnosti ATTACK, s. r. o. minulostí a obyčejným standardem.

DPX-scene

Úsporné vytápění obytných objektů nebo malých objektů, jako jsou rodinné domy, chatky, malé a střední dílny, stále nedosáhlo maximum. Na zlepšování všech možných kritérií směrem nahoru usilovně pracuje celý tým společnosti ATTACK, s. r. o. Díky jejich práci nabývá ekologické spalování nový rozměr a životní prostředí se těší další polehčující okolnosti.

Topná „špička“ ve třech modifikacích

Společnost ATTACK, s. r. o. se snaží přiblížit každému typu zákazníka, proto i novou produktovou řadu ATTACK DPX vyrábí ve třech různých nárokových variantách. Běžný zákazník se může těšit zplynovacímu kotli ATTACK DPX STANDARD, který je ovládán kotlovým a spalinovým termostatem. Vyšší uživatelský komfort poskytuje elektronický regulátor verze ATTACK DPX PROFI s plynulým řízením otáček ventilátoru na základě kotlové teploty. Elektronický displej regulátoru poskytuje přehledné informace o spalinové a kotlové teplotě. Bezpodmínečně nejvyšší nároky na proces spalování zastává třetí varianta nové produktové řady společnosti ATTACK, s. r. o., zplynovací kotel ATTACK DPX LAMBDA. Při volbě poslední varianty se může zákazník těšit na samostatné ovládání přívodu primárního a sekundárního vzduchu na základě obsahu kyslíku ve spalinách v ideálním poměru tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu spalování, podobně, jako dnes můžeme vidět v moderních automobilech. Cit pro jednoduché ovládání se projevil i v implementací víceřádkového LCD displeje s tlačítkovým ovládacím panelem doplněným LED diodami signalizujícími výstražné upozornění.

kotolna3-998-339-300dpi

www.attack.sk

ZDROJ: PR článek společnosti ATTACK, s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: kotel vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze