FOTO Romotop

Romotop – Již 25 let přinášíme teplo domova

06. 06. 2018 Sdílet

Romotop spol. s.r.o. patří ve vývoji, výrobě a inovacích krbových kamen a krbových vložek mezi evropskou špičku. Obchoduje s bezmála 40 zeměmi na čtyřech kontinentech. Za 25letou historii bylo vyrobeno bezmála milion krbů. Výrobky Romotop jsou velmi vyhledávaným zdrojem tepla pro svoji kvalitu a spolehlivost.

Vznik moderních krbových kamen a krbových vložek

Česká společnost Romotop, spol. s r. o., vznikla v roce 1992 v Suchdole nad Odrou, kdy krbová kamna a krbové vložky moderní konstrukce teprve začínala. Postupem času z malosériové výroby několika modelů se díky dlouholetým zkušenostem dynamicky transformovala na společnost s nejmodernějším technologickým zázemím a silným konstrukčním potenciálem. Technologické zázemí je od počátku firmy vybaveno nejmodernějšími stroji a vybavením, jako jsou svařovací, brousící roboti a hlavně v Evropě ojedinělá montážní linka. Za těchto podmínek, které firma Romotop dokázala vždy zabezpečit, začala se psát kapitola moderních krbů a krbových vložek v České republice. První krbová kamna značky Romotop nesla název KK1 a to, že je Česká firma nezapřela ani u dalších názvů jako Tábor nebo Zlín.

FOTO Romotop

FOTO Romotop

Český trh a pronikání do světa

Již od počátku firmy, ať byl preferovaný jakýkoliv způsob vytápění – teplovodní, teplovzdušný či klasická kachlová kamna, se mohli a můžou zákazníci spolehnout na tým odborníků z Romotopu a jejich silné zázemí. Zanedlouho po vzniku již nebyl pro progresivně rozvíjející firmu český trh dostačující. Začala proto pomalu pronikat na evropský trh, kde se díky špičkovému designu a kvalitě spalování našel snadno odbyt i v zahraničí. Dlouholetá spolupráce s nejnáročnějšími evropskými zákazníky, nadšení a iniciativa klíčových spolupracovníků umožnily vybudovat firmu, kterou odborná veřejnost často označuje jako nejmodernější výrobní závod v Evropě. Více než 500 zaměstnanců, 55 000m2 výrobní plochy, z toho 10 000 m2 skladovacích ploch jen potvrzuje vše výše uvedené.

FOTO Romotop

FOTO Romotop

V dnešní době se můžete spolehnout na tým odborníků z Romotopu a jejich silné zázemí více než pěti set proškolených partnerů v České republice.

Komplexnost výroby služeb

V nabídce značky Romotop najdete několik stovek modelů krbových kamen moderního designu s širokou škálou barevných kombinací keramiky vlastní výroby, přírodního kamene, pískovce nebo skla. Nechybí ani krbová kamna a krbové vložky s teplovodním výměníkem pro ohřev teplé užitkové vody. Pro akumulování tepla jsou připraveny akumulační prstence a akumulační výměníky. V segmentu výroby díky důkladné kontrole technických pracovníku, získá zákazník vždy krbová kamna nebo vložku té nejvyšší kvality. Zvažuje-li zákazník pořízení krbových kamen nebo krbové vložky a má zájem o informace z oblasti komplexního vytápění domova, může požádat o radu některého z renomovaných prodejců značky Romotop. Poskytnou vám cenné informace, poradí s výběrem, navrhnou vhodné řešení a zajistí odbornou realizaci stavby krbu, kachlových kamen, solárních panelů apod., zajistí montáž i dopravu.

vizualizace Romotop

vizualizace Romotop

Při jakémkoliv problému se může zákazník obrátit na servisní tým Romotop, který v co nejkratší době vyřeší problém.

Jak v konstrukci tak i technologii zpracování krbových kamen a vložek bude firma Romotop předvídat a zařazovat nové trendy, aby vždy byla o krok před ostatními.

Zdroj: PR článek společnosti Romotop spol. s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: kachlová kamna krbová kamna krbová vložka romotop teplovodní vytápění
Sdílejte článek