Zdroj: Schiedel

Schiedel Sirius pro maximálně ekologické vytápění dřevem

11. 05. 2022 Sdílet

Vytápění dřevem se dostává v souvislosti s energetickou krizí doslova na výsluní. Základním předpokladem je ale sázka na spolehlivé dodavatele a moderní technologie, které dokáží maximálně využít potenciálu dřeva s minimálním dopadem na životní prostředí.

Moderní krbová kamna ve spojení s těsným komínem, který nijak nenaruší obálku domu, mají přímý vliv na množství produkovaných škodlivin. Jedny z nejekologičtějších certifikovaných krbových kamen nabízí společnost Schiedel pod názvem Sirius. Jedná se o komplexní balíček krbových kamen Sirius dodávaných společně s kompatibilním nerezovým komínovým systémem Permeter Smooth Air.

Komínový systém Sirius

Zdroj: Schiedel

Systém Sirius je oceňován pro své nízkoemisní a nízkouhlíkové řešení vytápění odborníky po celé Evropě. Naposledy získal systém Sirius nejvyšší možné ocenění za ekologicky šetrný produkt na britském trhu, což je dobrým vodítkem i pro české zákazníky. Kamna Sirius jsou navíc zcela nezávislá na vzduchu z místnosti, neboť vzduch potřebný k hoření nasávají meziprostorem v komínovém tělese. Výhodou jsou i minimální nároky na prostor, díky úspornému napojení komínové vložky shora.

Zdroj: Schiedel

Kategorie: Vytápění
Tagy: ekologicky komínové systémy komíny Krbová kamna Od partnerů sálavé vytápění topení dřevem Vytápění domu
Sdílejte článek