Švédská novinka ve vytápění

Švédská novinka ve vytápění

13. 09. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Nové materiály s nekonvenčním způsobem myšlení přinášejí do oblasti teplovodního podlahového vytápění nové možnosti a velkou úsporu provozních nákladů.   Systém, který po desetiletí pracuje ve Švédsku nyní nově hledá své možnosti nejen v České […]

Nové materiály s nekonvenčním způsobem myšlení přinášejí do oblasti teplovodního podlahového vytápění nové možnosti a velkou úsporu provozních nákladů.

 
Systém, který po desetiletí pracuje ve Švédsku nyní nově hledá své možnosti nejen v České republice a na Slovensku. Teplovodní podlahového vytápění OPTIHeat dosahuje tepelné pohody již při nízkých teplotách topného média především díky vysoké rychlosti turbulentního proudění, kdy je topné médium vyměněno až 70 krát v průběhu jedné hodiny a to vše s nízkým tepelným spádem, přibližně 2-3 oC. Současně však celý systém obsahuje velmi malé množství vody, jež v potrubí OptiFlex s vnitřním průměrem 4,2 mm proudí. Výslednou hodnotou je pouhých 14 litrů vody na 100 m2. Uvedená novinka se poprvé veřejnosti představí na 23. Mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH od 18. do 22. 9. 2012 v pražských Letňanech. 

 
www.vytapenioptiheat.cz 
Text:: OPTIHEAT.cz s.r.o.
Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: podlahove vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze