Vyrovnaný soupeř topení plynem nese pojmenování ATTACK PELLET PLUS

12. 11. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost ATTACK, s.r.o. představuje trojnásobného šampióna v oblasti variability a efektivního řešení systému vytápění. Peletizační kotel ATTACK PELLET, který je držitelem tří zlatých medailí, laškuje s dokonalostí a je přítelem životního prostředí. Současný trh s […]

Společnost ATTACK, s.r.o. představuje trojnásobného šampióna v oblasti variability a efektivního řešení systému vytápění. Peletizační kotel ATTACK PELLET, který je držitelem tří zlatých medailí, laškuje s dokonalostí a je přítelem životního prostředí.

Současný trh s topnými zařízeními nabízí bohaté možnosti. Zákazník má možnost vybrat si nejen nespočetné množství výrobců, ale i energetický zdroj, který je mu nejvíce po vůli. V případě, že uživatel zvažuje topení biomasou, respektive dřevními peletami, měl by znát potenciál peletizačních kotlů řady ATTACK PELLET. Kotle jsou specifické výraznou přidanou hodnotou oproti konkurenci, jejímž důkazem je jejich vícenásobné ocenění odborných komisí. Řada ATTACK PELLET vyniká přitažlivým designem, ale její skutečné bohatství se ukrývá v její funkčnosti.

automatic-pellet-scene_casopis

Vysoká účinnost spalování při zachování nízké spotřeby je ověřeným slibem konstruktérů tohoto tepelného zdroje. O komfort se stará automatický provoz kotle řízený pokojovým termostatem. Automatizace činností se projevila i v ostatních oblastech kotlů řady ATTACK PELLET. Možnost automatického čištění trubkového výměníku, automatické odebírání popela nebo automatické podávání paliva uzavírají sofistikované kvarteto. Uživateli tak zůstává skutečně minimum operací, které je třeba při tomto produktu vykonávat. Aby je však dělal s chutí, řada ATTACK PELLET nabízí velmi jednoduchou obsluhu. Při údržbě stojí za zmínku konstrukční třešnička na dortu v podobě spolehlivého nerezového hořáku na pelety s plně automatickým řízením provozu. Hořák montovaný do kotlů řady ATTACK PELLET je schopen zapálení a vyhasnutí bez nutnosti lidského zásahu. Pro dokonalou komplexnost je uživateli k dispozici funkce automatického čištění a vlastní diagnostika chyb.

www.attack.sk

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: kotel pelety vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze