zdroj: ELSYMCO s.r.o.

Zajistěte si tepelný komfort a nízké náklady na vytápění díky kvalitnímu ventilátoru ke konvektoru

28. 01. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Při modernizaci domu nebo stavbě nového dnes architekti velmi často volí jako způsob vytápění podlahové konvektory. Jsou zcela zapuštěny do podlahy a vidět je jen krycí mřížka, která se vyrábí v široké škále designů. Oproti klasickým otopným tělesům tak dávají vyniknout optické celistvosti prostoru a nepůsobí rušivě. Teplovzdušné konvektory přináší příjemný tepelný komfort, kdy vzduch v místnosti díky jeho přirozenému proudění ohřívají rychle a rovnoměrně. Ovšem ne vždy toto stačí.

Ještě lepší tepelnou pohodu vám zajistí připojení ventilátoru Elsymco. Právě ten přidá vašemu konvektoru až 500 % tepelného výkonu!

Maximální tepelný komfort

Teplý vzduch přirozeně stoupá vzhůru nad vrstvu chladnějšího vzduchu, to jsou fyzikální zákony, které platí i u nás doma. Od nohou, kde bychom nejvíce potřebovali teplo, tak často pociťujeme chlad, zatímco u stropu nám „visí“ nevyužité teplo. Pokud máte také pocit, že váš konvektor nestíhá vytopit celý prostor místnosti, je horkovzdušný ventilátor tím pravým řešením. Zajistí mírnou cirkulaci vzduchu a tím se promísí teplý a studenější vzduch v místnosti a dojde ke zvýšení tepelné pohody.

Úspora finančních nákladů

Kromě příjemného pocitu tepla vám ventilátor pomůže snížit náklady na vytápění a to o nemalé částky. Sám přitom při standardním provozu spotřebuje minimum elektrické energie. A obávat se nemusíte ani nepříjemného hluku. Ventilátory Elsymco vás překvapí velmi nízkou hlučností, kdy je ani neuslyšíte při maximálních otáčkách ve dne a minimálních v noci.

Vyšší výkon a menší spotřeba

Ventilátory Elsymco jsou ale vhodné i ke konvektorům, které již ventilátory obsahují, ale jejich výkon je nedostatečný. I tady dokáže Elsymco zvýšit výkon konvektoru a to o 50 až 200 %. A samozřejmě opět přináší výrazně tišší chod a nižší spotřebu elektrické energie, což také jistě oceníte.

Zefektivněte vytápění vašeho domova pomocí ventilátorů a ještě ušetřete! Podívejte se na web www.elsymco.cz a najděte to pravé řešení právě pro vás.

ZDROJ: PR článek společnosti ELSYMCO s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: konvektor ventilator vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze