konvektor

Koraflex zdroJ: KORADO, a.s.
Vytápění

Topení. Viditelné nebo skryté? Záleží především na prostoru a vkusu

Bez zdroje tepla se v našich zeměpisných podmínkách neobejdeme. Základní otázka tedy spočívá jen v tom, pro co se rozhodnout. Ačkoli možností je řada, již po léta v oblibě vedou otopné systémy napojené na teplovodní potrubí. Zvolit deskový radiátor na stěnu nebo moderní podlahový konvektor? KORADO dává na vybranou mezi obojím, záleží jen na prostorových možnostech bytu a osobním vkusu. Navíc při pořízení moderního topení ušetříte i na nákladech za vytápění.

zdroj: ELSYMCO s.r.o.
Vytápění

Zajistěte si tepelný komfort a nízké náklady na vytápění díky kvalitnímu ventilátoru ke konvektoru

Při modernizaci domu nebo stavbě nového dnes architekti velmi často volí jako způsob vytápění podlahové konvektory. Jsou zcela zapuštěny do podlahy a vidět je jen krycí mřížka, která se vyrábí v široké škále designů. Oproti klasickým otopným tělesům tak dávají vyniknout optické celistvosti prostoru a nepůsobí rušivě. Teplovzdušné konvektory přináší příjemný tepelný komfort, kdy vzduch v místnosti díky jeho přirozenému proudění ohřívají rychle a rovnoměrně. Ovšem ne vždy toto stačí.

FOTO: KORADO, a.s.
Novinky

KORADO posiluje v oblasti nízkoenergetických výrobků

Společnost KORADO jako výrobce koncových prvků pro vytápění, na které byly a jsou zvyklé předchozí i současné generace, nabízí i prvky inovativní a designově nepřehlédnutelné. Tedy takové, které obstojí nejen ve stále intenzivnějším boji za snižování spotřeby energií, ale i u klientů, kteří očekávají „něco víc než jen radiátor“.