KORADO posiluje v oblasti nízkoenergetických výrobků

KORADO posiluje v oblasti nízkoenergetických výrobků

29. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost KORADO jako výrobce koncových prvků pro vytápění, na které byly a jsou zvyklé předchozí i současné generace, nabízí i prvky inovativní a designově nepřehlédnutelné. Tedy takové, které obstojí nejen ve stále intenzivnějším boji za snižování spotřeby energií, ale i u klientů, kteří očekávají „něco víc než jen radiátor“.

Nová otopná tělesa umožňují dosáhnout úsporu energií a to i do výše desítek procent průměrných ročních nákladů a jsou v současné době velmi žádaným artiklem. KORADO nabízí komplexní systém nízkoenergetický výrobků, do kterého spadá deskové těleso RADIK s řízeným a tedy kontrolovatelným zatékáním, a konvektorová tělesa s ventilátorem a optimalizovanou konvekcí, z nichž některá je možno využít i k chlazení.

Všechna tělesa v tomto systému lze použít ve spojení s nízkoenergetickými zdroji vytápění, jako například tepelná čerpadla nebo solární systémy. Vždy je však třeba myslet na správné dimenzování a součinnost jednotlivých systémů. Při dodržení všech zásad využijeme v maximální míře veškeré přednosti těchto těles, jak ve formě finančních úspor, tak i zvýšením naší tepelné pohody.

FOTO: KORADO, a.s.

Deskové otopné těleso RADIK s řízeným zatékáním. FOTO: KORADO, a.s.

FOTO: KORADO, a.s.

Podlahový konvektor s ventilátorem KORAFLEX FOTO: KORADO, a.s.

www.korado.cz

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: konvektor otopna telesa radiatory vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze