Topná tyč PMH-HT1

Topná tyč PMH-HT1

Elektrická topná tyč HT1 je novinkou pro rok 2017. Nabízí důmyslné skryté připojení. (Přímé napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.)

Maskované vyhřívání

Maskované vyhřívání

Radiátor Pegasus přináší do interiéru koupelny nejen tepelný komfort, ale také estetický zážitek. Na bílé tělo radiátoru se totiž pomocí magnetů upevní krycí deska z různých povrchových úprav, například z leštěného nerezu. Tento kvalitní dlouhotrvající materiál ozvláštní prostor zrcadlovým efektem a působivými odlesky.

Navrhujeme pro lidi, průmysl nás jen zaměstnává

Navrhujeme pro lidi, průmysl nás jen zaměstnává

Angličan Perry A. King a Španěl Santiago Miranda patří mezi nejznámější jména na poli mezinárodního designu. Potkali se v roce 1976 v Miláně a od založení studia King & Miranda Associati pracovali pro celou řadu mezinárodních klientů a renomovaných značek jako architekti a designéři interiérů i produktů. Jejich osobitý styl kombinuje funkční a technologické inovace s kulturním a emocionálním obsahem. Do pražského showroomu firmy ProCeram přijeli na pozvání jednoho ze svých klientů, švýcarského výrobce radiátorů Zehnder.

KORADO posiluje v oblasti nízkoenergetických výrobků

KORADO posiluje v oblasti nízkoenergetických výrobků

Společnost KORADO jako výrobce koncových prvků pro vytápění, na které byly a jsou zvyklé předchozí i současné generace, nabízí i prvky inovativní a designově nepřehlédnutelné. Tedy takové, které obstojí nejen ve stále intenzivnějším boji za snižování spotřeby energií, ale i u klientů, kteří očekávají „něco víc než jen radiátor“.

Zapomeňte na nevzhledné radiátory, využijte stěny!

Zapomeňte na nevzhledné radiátory, využijte stěny!

Využíváte stěny jen na věšení polic či obrazů? A víte, že se jimi dá vytopit celý byt či dům, aniž byste museli zasahovat do výsledné podoby interiéru? Po podlahovém se dostává do popředí topení stěnové, které patří k nejmodernějším a nejzdravějším způsobům vytápění, neboť kombinuje výhody otopných těles a podlahového vytápění a přitom z větší