Radiátory v interiérech prvorepublikových vil

Radiátory v interiérech prvorepublikových vil

Rekonstrukce prvorepublikových vil jsou časově i finančně náročné projekty. Neobejdou se bez smyslu pro detail a patřičné dávky zodpovědnosti vzhledem k historii a také budoucímu životu v těchto architektonických skvostech. Individůální přístup je základem.

Elektrické topné těleso PMH-HT2, HT1

Elektrické topné těleso PMH-HT2, HT1

Elektrické topné těleso s termostatem reaguje na teplotu topného média v radiátoru a umožňuje nastavení teploty v rozmezí 30–60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí a funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE zvyšují komfort užívání.

Zdravější teplo s radiátory Zehnder Charleston

Zdravější teplo s radiátory Zehnder Charleston

Radiátory Zehnder Charleston nabízí zdravější teplo, oázu tepelné pohody a nadčasový design pro klasický i moderní styl. Přináší výjimečnou variabilitu a ideální řešení pro nízkoteplotní otopné soustavy. Mají dlouhou životnost a mnoho dalších předností pro vytápění. Kombinují nejmodernější technologii s vysokým podílem sálavého tepla a dlouholeté zkušenosti spolu s precizní výrobou.

Topná tyč PMH-HT1

Topná tyč PMH-HT1

Elektrická topná tyč HT1 je novinkou pro rok 2017. Nabízí důmyslné skryté připojení. (Přímé napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.)

Maskované vyhřívání

Maskované vyhřívání

Radiátor Pegasus přináší do interiéru koupelny nejen tepelný komfort, ale také estetický zážitek. Na bílé tělo radiátoru se totiž pomocí magnetů upevní krycí deska z různých povrchových úprav, například z leštěného nerezu. Tento kvalitní dlouhotrvající materiál ozvláštní prostor zrcadlovým efektem a působivými odlesky.

Navrhujeme pro lidi, průmysl nás jen zaměstnává

Navrhujeme pro lidi, průmysl nás jen zaměstnává

Angličan Perry A. King a Španěl Santiago Miranda patří mezi nejznámější jména na poli mezinárodního designu. Potkali se v roce 1976 v Miláně a od založení studia King & Miranda Associati pracovali pro celou řadu mezinárodních klientů a renomovaných značek jako architekti a designéři interiérů i produktů. Jejich osobitý styl kombinuje funkční a technologické inovace s kulturním a emocionálním obsahem. Do pražského showroomu firmy ProCeram přijeli na pozvání jednoho ze svých klientů, švýcarského výrobce radiátorů Zehnder.