Změna způsobu vytápění? Pozor na pochybné nabídky plynových kotelen!

01. 08. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

„Nabídka služeb zcela zdarma – úspora na vytápění 50 %“. Nějak takto začíná většina nabídek společností, které v poslední době nabízí služby spojené s vypracováním projektů souvisejících s přechodem na jiný zdroj vytápění – zpravidla […]

„Nabídka služeb zcela zdarma – úspora na vytápění 50 %“. Nějak takto začíná většina nabídek společností, které v poslední době nabízí služby spojené s vypracováním projektů souvisejících s přechodem na jiný zdroj vytápění – zpravidla pak plynovou kotelnu. Slovíčko zdarma Vás zajisté u těchto nabídek upoutá nejvíce, ostatně, je to také jeho hlavní účel a zároveň promyšlený marketingový tah.

Ale upřímně, jaké zkušenosti máte se službami zdarma Vy sami? Asi dobře znáte pravidlo „nic není zadarmo“ a v tomto případě platí zvýšená obezřetnost dvojnásob. Skutečně nezávislé zpracování nabídky služeb vám nikdo zdarma neposkytne. A pokud ano, nebude zcela jistě objektivní.

PLAŤTE ZA SPOLEHLIVOU A BEZPEČNOU DODÁVKU TEPLA A ZODPOVĚDNOST NECHTE NA NÁS

Nemalá investice do případné změny způsobu vytápění znamená jednorázový výdělek společnostem, které tyto pochybné služby nabízejí. Z dlouhodobého hlediska nemáte žádné záruky návratnosti Vaší investice a kdykoliv Vás mohou překvapit další neočekávané náklady. Zřízení plynové kotelny ve vlastním domě znamená, že majitel objektu musí zajistit a zaplatit její bezpečný provoz, což může přinášen mnoho problémů.

ŠETŘETE TAM, KDE TO MÁ SKUTEČNĚ SMYSL!

Neslibujeme úsporu 50 % ani účinnost zdrojů vysoko nad 100 %. Z dlouholetých zkušeností víme, že jde o hodnoty zcela nereálné. Pražská teplárenská je zárukou jistoty, spolehlivosti, bezpečnosti, kvality a komfortu dodávek s veškerými výhodami plynoucími z centrálního zásobování teplem (CZT).
Pokud využíváte CZT, neočekávaných nákladů spojených s poruchami či nutností rekonstrukce zařízení se obávat nemusíte. Pražská teplárenská zajišťuje veškerý servis dodávek tepla bez nutnosti Vašich investic. Navíc se nemusíte obávat například havárie plynu, jelikož s CZT do Vašeho domu vstupuje pouze bezpečné teplo.
Poradenství týkající se úsporných opatření pro Váš objekt je standardně nabízeno v rámci služeb našim zákazníkům a tyto služby mohou zákazníci využít v průběhu celého roku. Zahrnují například možnost optimalizace odběrového diagramu, optimalizaci nastavení parametrů dodávky ÚT i TV či poradenství v rámci dalších úsporných opatření.

juliska_kotelna

HLAVNÍ PŘÍNOSY, KTERÉ ZÁKAZNÍK POCÍTÍ

Snadná obsluha – stačí pouze „otočit kohoutem“ doma.

Stabilita a spolehlivost – zajištěna vzhledem k vzájemné zastupitelnosti zdrojů tepla.

Úspora – veškeré opravy a investice do rozvodného tepelného zařízení hradí naše společnost.

Poruchová služba – nepřetržitý servis 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Komfort – nemusíte se starat o výrobu tepla, servis a revize zařízení zdroje.

Výhody a přínosy CZT jsou jasné a podložené. Jejich přehled a všechny potřebné kontakty naleznete na webových stránkách www.ptas.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Pražská teplárenská a.s., Váš dodavatel tepla

Kategorie: Vytápění
Tagy: kotel plyn vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze