Zplyňovací kotel ATTACK DP poodkrývá tajemství prominentů

16. 09. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Zplyňovací – pyrolytické kotle na spalování dřeva jsou velmi rozšířeným a oblíbeným zdrojem tepla. Zařízení najdou využití při vytápění bytů, domů nebo menších průmyslových objektů. Mezi výrobci, kteří se zaměřují na funkčnost, je i hráč, […]

Zplyňovací – pyrolytické kotle na spalování dřeva jsou velmi rozšířeným a oblíbeným zdrojem tepla. Zařízení najdou využití při vytápění bytů, domů nebo menších průmyslových objektů. Mezi výrobci, kteří se zaměřují na funkčnost, je i hráč, jenž ve svém výrobním závodě míchá lahodný koktejl moderního designu nejnáročnějších technických parametrů či intuitivní obsluhy. Tuto přitažlivou kombinaci navíc dekoruje sympatická cena.

Významnou dominantou zplyňovacích – pyrolytických kotlů od společnosti ATTACK, s. r. o., je jejich vysoká výkonnostní variabilita. Portfolio se pyšní širokou škálou výkonu – od 15 až po 95 kW. Pokud si zákazníci zvolí jako vhodný energetický zdroj vytápění právě dřevo, jeho preference výrobce uspokojuje na různých úrovních. Výrobková řada DP je konstruována pro spalování měkkého i tvrdého dřeva. Podmínka suchého dřeva je u těchto zařízení samozřejmostí. Odměnou za plné využití nakládacího zásobníku je nepřetržité hoření v rozmezí 8 až úctyhodných 12 hodin. Při vší skromnosti vám společnost ATTACK, s. r. o., může při volbě zplyňovacího kotle ATTACK DP slíbit zisk maximálního potenciálu ze dřeva se současným závazkem vůči životnímu prostředí. Jeho technologie spalování totiž dbá na poslání společnosti, která rozhodla ubírat se cestou společenské odpovědnosti.

dpx 1

Požadavky na kvalitu jako samozřejmost

Společnost ATTACK, s. r. o., se neuspokojuje s průměrem. Její výrobky podléhají certifikátům kvality ISO 9001 pro výrobu kotlů. Každý výrobek byl schválen a získal certifikáty CE a GOST. Náročné podmínky kladené na výrobu všech výrobků společnosti ATTACK, s. r. o., činí z jejího portfolia příjemnou přehlídku prémiových produktů. Kotel ATTACK DP navíc splňuje kritéria evropské normy EN303-5.

dpx 6

www.attack.sk

ZDROJ: PR článek společnosti Attack, s. r. o.

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: kotel plyn vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze