Elektrické krby

Na otevřeném ohni v krbu je něco velmi vábivé a příjemné. Ne každý si však může dovolit vlastnit pravý krb, případně mu to jeho podmínky (např. bydlení v bytě) nedovolují. Existují však imitace, díky kterým si tento pocit můžeme snadno dopřát. Elektrické krby jsou, stejně jako biokrby, výborným doplňkem domácnosti, kde není možné mít klasický krb. Nabízejí dokonce několik výhod oproti běžným krbem, a to že nepotřebují komín, žádné palivo, nemusíte se starat o kouř nebo popel. Elektrické krby jsou maximálně bezúdržbové. Navzdory těmto vlastnostem však takové krby poskytují dokonalý pocit tepla, romantiky a jedinečného pocitu praskajícího ohně v krbu.
S akumulačním krbem a kachlovými kamny ušetříte
Elektrické krby

S akumulačním krbem a kachlovými kamny ušetříte

Možností, jak a čím vytápět, je mnoho. Konečné rozhodnutí je v mnoha případech kompromisem mezi komfortem, dostupností a cenou. Pokud i vy právě hledáte vhodné řešení, možná vás překvapí, se kterými spotřebiči ušetříte nejvíce.

Krby v našich domovech
Elektrické krby

Krby v našich domovech

Ani zubu času se nepodařilo nahlodat tradici budování krbu. I když druhá polovina minulého století se u nás nenesla ve znamení otevřeného ohniště, jeho čest zachraňovali chalupáři a naše představivost při čtení povídek a románů z jiných destinací a dob. Časy […]