Elektrický krb

Elektrický krb je novinkou, kterou mnoho lidí využívá zejména v bytech pro pohodový pocit nebo jako dekorační doplněk. Tento typ krbu není určen k vytápění místnosti. Jde o krby, které je možné ovládat na dálkový ovladač a umožňuje nastavení jasu nebo výšku plamene. Elektrický krb má i několik dalších nastavení, např. automatické vypnutí. Elektrické krby najdete na trhu v nabídce v různých provedeních – rustikální, moderní, či klasický a retro elektrický krb. Nabízeny jsou také v různých stylech, velikostech a tvarech. Některé mají možnost být zabudovány do zdi, pověšeny na zeď nebo jsou také rohové nebo jako součást stojanu pod TV. Více v našich článcích.
Vše o krbových vložkách a krbových kamnech s teplovodním výměníkem
Elektrický krb

Vše o krbových vložkách a krbových kamnech s teplovodním výměníkem

Krby či krbová kamna slouží většinou jako další alternativa k některému z hlavních způsobů vytápění rodinných domů. Jsou příjemným zdrojem tepla, a i když už dávno nejde o sice romantické, ale málo účinné otevřené krby, živý oheň zůstává. My se dnes budeme zabývat krbovými vložkami a krbovými kamny s teplovodním výměníkem.

Krby v našich domovech
Elektrické krby

Krby v našich domovech

Ani zubu času se nepodařilo nahlodat tradici budování krbu. I když druhá polovina minulého století se u nás nenesla ve znamení otevřeného ohniště, jeho čest zachraňovali chalupáři a naše představivost při čtení povídek a románů z jiných destinací a dob. Časy […]