Kachle jsou zařízením, které je určeno k vytápění místností. Existuje množství druhů kachlí. V poslední době stále více a více lidí se snaží hledat výhodnější a úspornější řešení na vytápění a jedním z takových řešení jsou i kachle. Kromě kvalitního vytopení místností v příbytku jsou také designovým doplňkem, který esteticky vyniká a zdokonaluje celkový vzhled vaší domácnosti. Kamna jsou tedy moderním a ekonomickým zdrojem tepla, který zároveň dodává pohodu, oddycch a atmosféru. Chcete-li zjistit zda jsou kachle pro vás tím pravým nebo chcete zjistit jiné poznatky o typech úsporného vytápění a bydlení, případně zajímavosti, novinky, rady, tipy, inspirace, nalistujte si v našem online magazínu HOME.

Reklama
Jsou krásná a hřejí dlouho

Jsou krásná a hřejí dlouho

Česká firma Romotop, lídr v oboru krbových kamen, přináší na trh řadu novinek v mnoha variantách krbových kamen a krbových vložek. Velice zajímavými a zvláště u nás neobvyklými jsou krbová kamna ARONA a LUGO s akumulací, vyznačující se špičkovým designem a také obvyklým „něčím na víc“. Ono „něco navíc“ se tentokrát skrývá ve schopnosti kamen

Staronová harmonie

Staronová harmonie

Milovaný, nebo nepochopený – takový je starožitný nábytek v současnosti. Mnozí ani netuší, co mají doma po prababičce, která dědila po své prababičce. Pod tlakem moderní architektury a minimalistického interiéru si ani nevzpomenou na prádelník nebo pracovní stůl, který stojí někde zaprášený na půdě či ve sklepě. Je to škoda, protože protiklad starého a nového vytváří zvláštní souhru sentimentu a nových myšlenek.