Foto: HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu

14. 10. 2014
Diskuze (1)
Sdílet

Neustálý vývoj nových technologií, modernizace výrobků i procesů, „zrychlování doby“, jak často slýcháme, s sebou přináší i nový fenomén – návrat ke kořenům a k tradičním hodnotám. K těm zajisté patří i oheň a vytápění v kamnech.

Kachlová kamna dnes přitahují stále více zákazníků. Na trhu je v současné době široký výběr jak klasických (retro) modelů, tak i moderních designů. A proto nelze říci, že své uplatnění naleznou pouze v interiérech chat a rekreačních objektů.

Rozhodnete-li se pro nákup kachlových kamen, můžete volit variantu solitérních kamen či kamen s teplovodním výměníkem, která Vám zajistí rozvod tepla do více místností pomocí otopné soustavy (radiátorů).

Značka HAAS+SOHN nabízí ve svém výrobním programu i produktovou řadu kachlových kamen a kachlových kamen s výměníkem. Z rozmanité nabídky si vybere určitě každý – např. kachlová kamna Manta s kachlovým topem, moderní kamna Eboli AL s výměníkem nebo oblíbená kamna Treviso.

Foto: HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Foto: HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Foto: HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Foto: HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Společnost HAAS+SOHN Rukov dodává kamna i kachle zabalené odděleně. Před zprovozněním kachlových kamen je tedy nutné provést montáž kachlového obkladu.

Pokud nemáte po ruce topenáře, patříte ke skupině kutilů či prostě jen rádi dokončujete sami své projekty, instruktážní video Vám ukáže, jak správně namontovat kachle na kachlová kamna.

www.haassohn-rukov.cz

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: americká kamna Dřevo na topení Kachle kachlová kamna Kachlová kamna Kachlová kamna s výměníkem Kanadská krbová kamna Krby Teplovzdušná kamna vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze

  • Souhlasím! Nejsou jen na chalupu, také se mi ta kachlová kamna moc líbí i v našem domečku. Navíc nezabírají tolik místa. Mají sice i některé nevýhody, ale jinak jsme s nimi moc spokojení.

    Věra