Teplovzdušná kamna

Teplovzdušná kamna patří mezi nejběžnější topné zdroje v domácnostech. Na trhu najdete v nabídce klasická teplovzdušná kamna, nebo kamna vyrobená nejmodernější technologií. Pokud vlastníte starý dům, který renovujete, a chcete v něm zanechat původní vzhled, nebo vlastníte novostavbu, do které se snažíte vnést nový nádech a stylový design, každý si přijdete na své. Teplovzdušná kamna jsou v nabídce v různých barevných provedeních pro dokonalé sladění a příjemný pocit domova. Inspiraci najdete také v našich článcích o bydlení s různými radami, novinkami a tipy, jak si zkrášlit a zpříjemnit svůj domov. Přečtěte si také o nových trendech interiérového designu, nebo jak se starat o zahrádku v létě i v zimě.

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu
Novinky

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu

Neustálý vývoj nových technologií, modernizace výrobků i procesů, „zrychlování doby“, jak často slýcháme, s sebou přináší i nový fenomén – návrat ke kořenům a k tradičním hodnotám. K těm zajisté patří i oheň a vytápění v kamnech.

Teplo nad zlato
Vytápění

Teplo nad zlato

Má-li být vytápění energeticky úsporné, systém musí promptně reagovat na každou změnu – na náhlé tepelné zisky i ztráty. Je důležité, aby každá složka systému vytápění plnila svou funkci. Teplotní pohodu v interiéru zajistí jen tehdy, jsou-li […]