Kachlová kamna s výměníkem

Kachlová kamna s výměníkem jsou kvalitní pece, které jsou o dost výhodnější než např. elektrické vytápění. Kachlová kamna dokáží ušetřit až polovinu ročních nákladů na vytápění. Kachlová kamna s výměníkem dokáže vytopit celý rodinný dům. Online magazín HOME vám přináší stále nové trendy, nápady, výhodnější řešení a různé možnosti bydlení. V našich článcích můžete najít užitečné rady a tipy, zda se týkají interiéru, vytápění, doplňků nebo exteriéru, zahrady, zahradních řešení, nábytku do zahrady a zahradních pomůcek, a pod. Můžete získat i nové informace o kachlových kamnech s výměníkem.

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou
Vytápění

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou

Přemýšlíte, jak vytopit váš dům nebo chalupu? Krbová kamna jsou tradičním řešením, která zahřejí už svým vzhledem. Jak ale vybrat ta nejlepší? S jakým výkonem? A zvolit krbovákamna s plechovým pláštěm nebo kachlová? Nechte si poradit v jednom z největších showroomů na krbová kamna v Česku v pražských Vysočanech.

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu
Novinky

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu

Neustálý vývoj nových technologií, modernizace výrobků i procesů, „zrychlování doby“, jak často slýcháme, s sebou přináší i nový fenomén – návrat ke kořenům a k tradičním hodnotám. K těm zajisté patří i oheň a vytápění v kamnech.

Jak na kamna?
Vytápění

Jak na kamna?

Taky se už těšíte, jak si večer zatopíte v kamínkách? Jak se z nich teplo rozlije do celého interiéru a vy uslyšíte známé praskání polínek? Než se ale zachumlete do deky s hrnkem čaje a nohy opřete o jejich příjemně rozpálený […]