Kanadská krbová kamna

Pokud uvažujete, že si pořídíte do svého domova krbová kamna, nejdříve se zamyslete nad jejich využitím, to znamená zda budou využívány jako zdroje tepla nebo mají sloužit čistě dekorativně. Kanadská krbová kamna představují kvalitu. Pokud hledáte kanadská krbová kamna jako dekorační doplněk, zvolte si ty, které se designově hodí do vašeho interiéru ale především ty, které mají nízký výkon. Pro vytápění místností si zvolte krbová kamna s vysokým objemem vytápěného prostoru. Kanadská krbová kamna jsou zárukou dlouhé životnosti a vysoké kvality. Častokrát se při nich spojuje tradiční vzhled s moderní technologií, což ocení každý uživatel. Inspirujte se v našich článcích i o jiných možnostech vytápění.

11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci
Vytápění

11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci

Krby a krbová kamna představují v našich domovech často výrazný či dokonce dominantní prvek obytného prostoru. Proto kromě technických parametrů sledujeme při výběru také vzhled. V nabídce jsou moderní i rustikální varianty pro všechny typy interiérů.

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou
Vytápění

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou

Přemýšlíte, jak vytopit váš dům nebo chalupu? Krbová kamna jsou tradičním řešením, která zahřejí už svým vzhledem. Jak ale vybrat ta nejlepší? S jakým výkonem? A zvolit krbovákamna s plechovým pláštěm nebo kachlová? Nechte si poradit v jednom z největších showroomů na krbová kamna v Česku v pražských Vysočanech.

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu
Novinky

Kachlová kamna nepatří jen na chalupu

Neustálý vývoj nových technologií, modernizace výrobků i procesů, „zrychlování doby“, jak často slýcháme, s sebou přináší i nový fenomén – návrat ke kořenům a k tradičním hodnotám. K těm zajisté patří i oheň a vytápění v kamnech.

Jak na kamna?
Vytápění

Jak na kamna?

Taky se už těšíte, jak si večer zatopíte v kamínkách? Jak se z nich teplo rozlije do celého interiéru a vy uslyšíte známé praskání polínek? Než se ale zachumlete do deky s hrnkem čaje a nohy opřete o jejich příjemně rozpálený […]

Kamna jako plnohodnotný zdroj tepla
Vytápění

Kamna jako plnohodnotný zdroj tepla

Zatímco krb je symbolem domácí pohody, krbová kamna se pomalu, ale jistě stávají symbolem efektního aefektivního způsobu vytápění. Dnešní kamna už ani zdaleka nejsou historickým artefaktem, ale plnohodnotným zdrojem tepla – navíc za zajímavou cenu.