Koupelnový žebřík

Koupelnový žebřík má kromě vyhřívání také funkci věšáku a sušáku na ručníky. Tento systém vytápění je určen pro malé prostory jako je koupelna a WC protože vyžaduje nízkou hloubku zabudování. Nejčastěji jde o horizontální trubky kruhového průřezu a dvě vertikální sběrné trubky po stranách. Z toho vyplývá název – žebřík. Koupelnový žebřík je vyroben z trubkové oceli nalakované protikorozní barvou, obvykle univerzální bílou. V dnešní době je však možné najít i koupelnový žebřík jiné barvy případně jiných tvarů. Koupelnový žebřík zajišťuje bezproblémové zavěšení ručníků, osušek a županů, a současně zajišťuje dobré předávání tepla. Koupelnové žebříky jsou kvalitní s dlouhou životností. Zároveň jejich designem doplňují koupelnu a vypadají vždy skvěle.
Když jde koupelna s dobou…
Bílá koupelna

Když jde koupelna s dobou…

V koupelnách letos opět převažuje použití přírodních barev, motivů i dekorů. V materiálech vládnou napodobeniny přírodních materiálů a betonu, nerozeznatelné například od kamene, dřeva či kovu. Většina trendů se nese v duchu ekologie, na trh se dostává čím dál více obkladů a dlažeb z recyklovaných materiálů.

Krásna koupelna bez kompromisů
Bílá koupelna

Krásna koupelna bez kompromisů

Dnes už ani u technických záležitostí nemusíte dělat kompromis a volit mezi funkcí a vzhledem. Na cestě k dokonalé koupelně vás tak čeká jediné omezení − vaše představivost.

Koupelna plná světla
Design interiérů

Koupelna plná světla

Jak vyřešit problém prostorné, ale půdorysně komplikované koupelny tak, aby splňovala nároky celé rodiny?