Kovový nábytek

Kovový nábytek Mnoho lidí upřednostňuje doma či ve své zahradě kovový nábytek před plastovým či dřevěným. Z jednoho úhlu pohledu je to pro jeho trvanlivost a tedy dlouhou životnost, z jiného úhlu pohledu je to pro jeho image, nadčasovost a snadnou kombinovatelnost s ostatním nábytkem. Zkrášlete si i vy svou zahradu pěkným a kvalitním kovovým nábytkem. Nové nápady, zkušenosti a doporučení můžete získat v našich článcích.
3 styly pro vaši terasu
Kovaný nábytek

3 styly pro vaši terasu

Terasy propojují interiér s exteriérem. Měli by proto být stylově, materiálově a také barevně sladěny s domem nebo bytem. Co styl, to jiná pravidla i možnosti. Nejen, pokud jde o materiály a doplňky – platí to také o rostlinách.

Nábytek podle Julese Verna
Kovaný nábytek

Nábytek podle Julese Verna

Rozsáhlé dílo Julese Verna patří mezi základní čtivo všech dobrodruhů a vynálezců. Jeho vědeckofantastické romány se jen hemží neprobádanými místy a vynálezy, o kterých se lidem v devatenáctém století mohlo jenom zdát. Podívejte se na nábytek […]

Dřevo a nábytek v exteriérech
Dřevěný nábytek

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.