Krbová kamna s teplovodním výměníkem

Vrácení se zpět ke starým tradicím bydlení a vytápění je jeden z nejmodernějších fenoménů. I když v mnoha technologiích se posouváme vpřed, základy zůstávají nezměněny. Krbová kamna jsou jednou z těchto skutečností. Krbová kamna s teplovodním výměníkem jsou vynikajícím zdrojem tepla a více než vhodným typem vytápění v mnoha domech, chalupách, srubech apod. Krbová kamna s teplovodním výměníkem je možné připojit k topným tělesům, k zásobníku vody a také je možné připojení na již existující topný systém na elektrický nebo plynový kotel. Zajímá vás více? Přečtěte si naše články o možnostech vytápění.
11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci
Kamna na dřevo

11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci

Krby a krbová kamna představují v našich domovech často výrazný či dokonce dominantní prvek obytného prostoru. Proto kromě technických parametrů sledujeme při výběru také vzhled. V nabídce jsou moderní i rustikální varianty pro všechny typy interiérů.

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou
Kachlová kamna s výměníkem

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou

Přemýšlíte, jak vytopit váš dům nebo chalupu? Krbová kamna jsou tradičním řešením, která zahřejí už svým vzhledem. Jak ale vybrat ta nejlepší? S jakým výkonem? A zvolit krbovákamna s plechovým pláštěm nebo kachlová? Nechte si poradit v jednom z největších showroomů na krbová kamna v Česku v pražských Vysočanech.

Krbová kamna Evora: moderní vytápění pro nízkoenergetické domy
Krbová kamna

Krbová kamna Evora: moderní vytápění pro nízkoenergetické domy

Jistě mnoho z Vás hledá vhodný zdroj tepla do nízkoenergetického domu, který bude účinný, spolehlivý. Že ho nemůžete nalézt? Řešením jsou krbová kamna Evora od české firmy Romotop.