05. 06. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Jistě mnoho z Vás hledá vhodný zdroj tepla do nízkoenergetického domu, který bude účinný, spolehlivý. Že ho nemůžete nalézt? Řešením jsou krbová kamna Evora od české firmy Romotop. Současné výstavbě dominují objekty nízkoenergetického nebo pasivního […]

Jistě mnoho z Vás hledá vhodný zdroj tepla do nízkoenergetického domu, který bude účinný, spolehlivý. Že ho nemůžete nalézt? Řešením jsou krbová kamna Evora od české firmy Romotop.

Současné výstavbě dominují objekty nízkoenergetického nebo pasivního standardu . Krbová kamna Evora dokáží díky regulovatelnému výkonu v rozsahu 3 – 8 kW uspokojit poptávku po kamnech s nízkým výkonem. Nepochybně velmi cennou devízou u modelu Evora Akum jsou akumulační prvky umístěné nad topeništěm, do nichž se během topení ukládá energie, která je schopná sálat ve formě tepla mnoho hodin po vyhasnutí plamene v topeništi.

Krbová kamna Evora

Krbová kamna Evora

V dnešní době je nedílnou součástí všech krbových kamen Romotop centrální přívod externího vzduchu (CPV). Krbová kamna Evora jsou opatřena primárním přívodem vzduchu, který napomáhá v začátcích hoření a sekundárním přívodem vzduchu, který udržuje čisté sklo po celou dobu topení. Veškeré ovládání vzduchů je za pomocí jednoho ovládacího prvku.

Krbová kamna Evora T dovolí uživateli otočit s kamny o 360°C.

Krbová kamna Evora

Krbová kamna Evora

Aby si vybral opravdu každý, jsou krbová kamna Evora opatřena obkladem z plechu, serpentínu nebo keramiky.

ROMOTOP spol. s r.o.
evropský výrobce krbových kamen a krbových vložek
Komenského 325
742 01 Suchdol nad Odrou
tel.: +420 556 770 975
tel.: +420 556 770 980
e-mail: info@romotop.cz
projekt@romotop.cz
www.romotop.cz

 

Kategorie: Krbová kamna Krbová kamna s teplovodním výměníkem Krbová kamna s výměníkem Krbová vložka s výměníkem Krbové vložky Krby Vytápění
Tagy: kamna krby vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze