Luxusní sedací soupravy

Luxusní sedací soupravy Nákup sedací soupravy není každodenní záležitostí. Je to investice na delší dobu. Při jejím výběru je důležité být důsledný v každém detailu. Kvalitní a luxusní sedací soupravy vyzvednou každý obývák, proto hleďte na design. Sedací souprava může být z různého materiálu, důležité je, aby byla správně sladěná se zbytkem nábytku, co se týče typu i stylu. Luxusní sedací soupravy by měly být především kvalitní a komfortní, proto hleďte též na materiál a provedení i konstrukci. Důležité jsou i detaily, jako např. zda jsou sedačky s bočními opěrkami na ruce nebo bez nich, zda mají odnímatelné potahy, výška opěradla apod. Více se dočtete v našich článcích.
Nízkoenergetický bungalov nedaleko Bratislavy
Bungalovy projekty

Nízkoenergetický bungalov nedaleko Bratislavy

Nízkoenergetickému domu nedaleko Bratislavy se to podařilo. Udržet na uzdě technické parametry, dispoziční požadavky a ekonomické limity, zatímco estetická stránka zůstane neposkvrněná, je možné jen tím nejjednodušším způsobem – upřímnou otevřeností a čistotou.

Škola designu − část 3: Obývací pokoj
České sedací soupravy

Škola designu − část 3: Obývací pokoj

Zařízení obývacího pokoje prozradí mnohé o životním stylu majitelů daného domu či bytu. Jelikož právě v něm se v průběhu dne tráví nejvíce času, zpravidla i nejvíce zhmotňuje představy majitelů o vlastním stylu bydlení. Sumář principů a rad, jak postupovat při jeho zařizování, vám nabízíme ve třetí části seriálu, který vzniká ve spolupráci se školou interiérového designu Design academy.

Retro interiér je „in“
Design interiérů

Retro interiér je „in“

Vyberete si zaoblená padesátá nebo hranatá sedmdesátá léta? V retro duchu si můžete zařídit celý byt, některou místnost nebo si vybrat několik výrazných solitérů, které budou s moderním nábytkem vytvářet příjemný, osvěžující kontrast. Chybu neuděláte […]

Na co dbal při výběru nového domu Elton John?
Design interiérů

Na co dbal při výběru nového domu Elton John?

Sir Elton John a jeho partner David Furnish hledali dům, který by poskytoval pohodlí rozrůstající se rodině, a zejména byl bezpečný pro děti – přízemní rezidence v Los Angeles splňovala jejich představy téměř dokonale.