Moderní interiéry

Moderní interiéry s sebou přinášejí kousek luxusu, nadčasovosti a jednoduchosti. Minimalistické řešení v moderních interiérech s barevnými a výraznými doplňky je přesně to, čím dosáhnete moderního, ale vkusně zařízeného interiéru.

Reklama
Nejnovější trendy v oblasti osvětlení

Nejnovější trendy v oblasti osvětlení

Letos se v rámci veletrhu Saloni v Miláně konalo i „bienále“ Euroluce 2015 – veletrh svítidel a osvětlovací techniky. Nechyběli zde největší hráči na poli osvětlovacího designu, a proto jsme jejich výstavní nabídku nemohli opomenout ani my. Jak tedy vypadají nejnovější trendy v oblasti osvětlení? Základní mantra předních výrobců světelné techniky pro letošní rok zní: design a úspora!

Laminátové krytiny Witex pro tradiční, moderní i extravagantní až odvážné interiéry

Laminátové krytiny Witex pro tradiční, moderní i extravagantní až odvážné interiéry

Společnost Kratochvíl parket profi, přední český dovozce a distributor podlahových krytin, významně rozšířila svou nabídku v oblasti laminátových krytin Witex a představuje nyní 15 kolekcí atraktivních laminátových podlah od stejnojmenného německého výrobce. Jednotlivé charakterově odlišné řady – Trend, Cusual Living, Premium a Design – zahrnují kolekce, které uspokojí náročné požadavky na tradiční, moderní i extravagantní vybavení interiéru.