Zdroj: TERASOIL

Barevný TERASOIL

05. 05. 2022 Sdílet

Olej na terasy s UV ochranou TERASOIL je nově nabízen i v barevné škále.

TERASOIL O1014 je špičková směs přírodních olejů (bezbarvá i barevné varianty) určená k odolnému a hloubkovému ošetření, ochraně a konzervaci povrchově neošetřeného dřeva v exteriéru i interiéru. O1014 slouží pro vysokou ochranu nového i starého dřeva na terasách, zahradního nábytku (stoly, židle, lavičky), fasádních obkladech, plotech i třeba vnějšího obložení saun z exotického i tuzemského tvrdého i měkkého dřeva. Olej dřevo regeneruje, ošetřuje a oživuje jeho starý, zašedlý a matný povrch, u barevných variant jej i barevně zvýrazňuje.

Olejový nátěr na chatce

Zdroj: TERASOIL

TERASOIL je vhodný pro všechny druhy dřeva (měkkého i tvrdého) tuzemského, ale zvláště exotické a tvrdé dřeviny a poskytuje mu přirozený vzhled a výbornou ochranu proti vodě, vlivům počasí i UV záření (zvýšená odolnost i u bezbarvé varianty). Barevné odstíny dřevu zajišťují vysokou ochranu vůči UV záření.

Terasoil nátěr

Zdroj: TERASOIL

Z tvrdého tuzemského dřeva se jedná např. o dub, akát, modřín a z exotických druhů např. teak, afzelia, afrormosia, bangkirai, frameri, ilomba, iroko, jatai, kaori, makoré, meranti, oregon pine, radiata pine, virginský cedr, red narra, vždyzelená sekvoja, trnovník, sapelli, sipo, teka obrovská. Olej nezapáchá po rozpouštědlech a má příjemnou olejovou konzistenci, která se napouští hluboko do dřeva a zachovává jedinečnou přírodní kresbu a strukturu, tedy nevytváří na povrchu lakový film.

Teoretická vydatnost: cca 10 – 15 m2/l v jedné vrstvě. Záleží na savosti a přípravě povrchu dřeva.

Více na www.colorlak.cz

Zdroj: Colorlak

 

Tagy: Dům a zahrada fasádní obklady natery ošetrování dřeva Protisluneční ochrana sauny terasy zahradní nábytek
Sdílejte článek