Reklama
Než začnete malovat

Než začnete malovat

Každý z nás zcela přirozeně touží přetvářet prostředí okolo sebe tak, aby se v něm cítil příjemně. A při zkrášlování začíná když už ne u sebe, tak u obydlí. Výrazných změn lze dosáhnout tak, že stěnám bytu či domu dopřejete nový nátěr.

Jak na tapety, omítky, nátěry a obklady?

Jak na tapety, omítky, nátěry a obklady?

Chcete, aby váš obytný prostor nebyl jen účelným a fádním prostorem, ale i přitažlivým místem s vlastní atmosférou? Věnujte pozornost stěnám. Správná úprava povrchu stěn je stejně důležitá pro příjemný pocit z pobytu v místnosti jako výběr nábytku a zařizovacích předmětů. Důležité je vytvořit soulad – výběrem materiálu, vhodných vzorů, barevných odstínů a povrchů.  

Brilantní novinka a sprejová klasika

Společnost COLORLAK slaví v letošním roce 85 let od svého vzniku. Nejprodávanější produktovou řadou jsou, jak již název napovídá, barvy pro univerzální použití řady UNIVERZÁL. Specialitou firmy jsou pak zejména nátěrové hmoty ve sprejích.

Exkluzivní řada s novou recepturou pro profesionální použití

Dům barev, síť maloobchodních prodejen specializovaných na prodej nátěrových hmot, uvádí na trh novou privátní řadu vysoce kvalitních nátěrových hmot Dům barev BLUE-LINE. Exkluzivní řada vnitřních nátěrových hmot BLUE-LINE je určena především pro všechny řemeslníky a profesionály v oboru a zahrnuje: klasický vnitřní malířský nátěr LINEA, disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností EXPERT, disperzní vnitřní malířský nátěr s vysokou bělostí MASTER a universální penetrační prostředek UNIPEN. Nátěrové hmoty z řady BLUE-LINE, které za přijatelnou cenu pořídíte ve všech 110ti prodejnách sítě Dům barev, vynikají zcela novou recepturou, vysokou kvalitou, snadnou aplikovatelností i atraktivními obaly. Všechny výrobky BLUE-LINE kvalitativně splňují náročné požadavky profesionálů a jejich užitné vlastnosti byly pozitivně hodnoceny v nezávislém testování zaštítěném Cechem malířů a lakýrníků ČR.

Malujte ekologicky!

Známka zavazuje výrobce prodávat produkty, které jsou kživotnímu prostředí ohleduplné, ato po celou dobu jejich životního cyklu. Mohou ji získat pouze výrobky odpovídající přísným ekologickým normám nastaveným Evropskou unií. Příkladem takového produktu je Johnstone´sCovaplus Vinyl Matt, který je součástí nové řady soznačením „Ecological Solutions from PPG™“ (Ekologická řešení od PPG™).

Jaro je tady aneb Vpusťte si do domácnosti zelenou

Jaro je tady aneb Vpusťte si do domácnosti zelenou

Zelená nemusí být vaší oblíbenou barvou, pokud je ale řeč o podlahách, zelenou byste si rozhodně měli zamilovat. Vrstvy pod podlahovou krytinou jsou zhotoveny z produktů stavební chemie, proto byste měli dbát na výběr ekologicky šetrných materiálů, které neohrožují lidské zdraví. Kvalitní ekologické výrobky od společnosti Mapei poznáte podle loga Green Innovation.